Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Indesit WIL85 - mrugają lampki, jaki kod błędu?

20 Wrz 2007 14:30 2862 5
  • Poziom 9  
    Mam taki problem z pralką że po włączeniu zaczynają migać wszystkie lampki jakie znajdują się na przednim panelu. Pralka normalnie pobiera wodę i zaczyna obracać bębnem ale nie można włączyć zadnego programu tak jakby programator wogole nie reagowal. Nie mozna nawet wypuścic z niej wody. Moim zdaniem jest cos z modulem ale nie jestem do konca pewien. Moze mozna go w jakis sposob zresetowac ??? Jezeli ktos moze udzielic mi pomocy w tej kwestii to bylbym wdzieczny. Pozdrawiam
  • Specjalista AGD
    czy wszystkie? wyłącz z prądu pralkę >>> wypnij i wepnij ponownie kostki na module oraz panelu z diodami
  • Poziom 9  
    Witam. Mam następujący problem z pralką Indesit WIL85. Został założony nowy moduł i eprom.Po uruchomieniu pralki zaczynaja migać następujące lampki: dwie zielone czasówka,trudne plamy(dwie pierwsze od lewej) i czerwona od blokady, pralka na nic nie reaguje. Jezeli ktoś może mi pomóc w tym temacie to bardzo bym prosił. Pozdrawiam

Moderowany przez skryn:

Następnym razem, nie zakładaj bez sensu nowego tematu, tylko kontynuuj jeden! Dotyczy również tego wątku:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic839399.html#4331155
    Tematy oczywiście scaliłem.

• Poziom 9  
    Witam. Okazało się ze był uszkodzony eprom na nowym module. Po wymianie kości eprom wszystko zaczelo dzialac poprawnie. Dziekuje wszystkim za pomoc i pozdrawiam.