Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie wchodzi na obroty Mazda 323F 1.8GT DOHC

20 Wrz 2007 20:52 4925 7
  • Poziom 11  
    Witam serdecznie...Zadaje pytanie z mysla ze ktos mi pomoze :)
    Posiadam Mazde 323F 1.8GT DOHC rok produkcji 1994, brak LPG
    Moj problem polega na tym ze autko nie chce sie wkrecac na pelne obroty...tzn.na wolnych obrotach pracuje prawidlowo natomiast gdy dodaje gazu auto sie dusi i gasnie...Jest jeszcze jedna rzecz o ktorej musze napisac tzn.gdy wlacze sam zaplon i wcisne pedal gazu na maxa i zaczne odpalac auto to wchodzi na pelne, ale gdy popuszcze lekko i znow dodam to gasnie.
    Wymienilem :
    Pompe paliwowa, przewody WN, przeplywomierz powietrza, silniczek krokowy, filtr paliwa, cewke zaplonowa, świece.
    Dziękuje bardzo i prosze o pomoc.
  • Poziom 30  
    sprawdz czy drożny jest układ wydchowy. Jeśli jest ok, a wszystko poza tym sprawne - wyglada na ecu. Zbadaj czas wtrysku, to powie nam i Tobie najwiecej..
  • Poziom 12  
    może jest zapchany katalizator...
  • Poziom 11  
    Jakas kostka pod maską, nie miala masy.... To byl problem
  • Poziom 2  
    Witam
    mam identyczny przypadek w mojej 323f bg 1,8 16v gt z 1994r moglbys wrzucic zdjecie gdzie u ciebie kostka nie miala masy.Z gory dzieki.
  • Poziom 10  
    Siemka! rok temu miałem taki sam problem,wymieniłem przepływomierz i sondę lambda ,do dziś nie mam kłopotów
  • Poziom 2  
    narazie wymieniłem przepływomierz i jest to samo nawet jak odlacze sonde. Jezeli po odlaczeniu nie ma roznicy to moze byc wina sondy?
  • Poziom 10  
    Wszystko wskazuje na sondę,ja kupiłem zamiennik