Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Gorenje WA942 zatrzymuje się po kilkunastu minutach

23 Wrz 2007 13:09 2350 2
  • Poziom 2  
    Pralka j/w zatrzymuje się po kilku minutach normalnej pracy. wszystko jest ok... grzeje wodę, zamyka blokadę drzwi, kręci w obie strony, płucze i wiruje pełną parą (900). po dowolnym czasie (i na szybkim i na np. płukaniu) poprostu staje i cisza. po zdjęciu osłony słychać czasami słabe chrobotanie w programatorze. przestawianie programatora nic nie daje... musi chwilkę postać - ostygnąć ??! po kilku minutach wystarczy ponownie włączyć i chodzi dalej.
    - filtr czysty
    - rury sprawdzone
    - hydrostat drożny

aha.. jak się zatrzyma cały czas świeci się dioda ON i działa blokada drzwiczek, ale po wyłączeniu i ponownym naciśnięciu przycisku start już nic nie działa tylko świeci dioda. trzeba swoje odczekać ??:cry:
    praleczka ma już kilka lat i była dość intensywnie użytkowana (działała perfekcyjnie - jak dla mnie super model) czy ratować ją czy rozglądać się za nową. nie jest zniszczona i trochę mi jej szkoda... POMOCY
  • Poziom 20  
    A czujnik temperatury sprawdzałeś być może on nie pozwala aby program toczył się dalej.
  • Poziom 2  
    sprawdzę czujnik. i jeszcze jedna sprawa, której wcześniej nie zauważyłem :-) bo było jasno. przygasa światło przy pracy silnika (tylko jak startuje - przy wirowaniu już nie)... czy np. wadliwe działanie silnika może powodować spadki napięcia ?
    z drugiej strony jednak co ma czujnik temperatury wody do płukania? ale oczywiście sprawdzę !