Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka CANDY AQUAMATIC 6T - nie wypompowuje wody!

xavim 23 Sep 2007 14:33 13205 5
 • #1
  xavim
  Level 2  
  Witam, pralka CANDY AQUAMATIC 6T nie wypompowywuje wody, najprawdopodobnie jest to wina zapchanego filtra, tylko gdzie on sie znajduje (nie ma zadnego miejsca na filter na zewnatrz pralki)?
 • Helpful post
  #2
  Marczeli_P
  Level 20  
  Filtra lub zapchanej pompki lub przewodów należy sprawdzić wszystko. Przeważnie montowane są na dole pralki. Ja bym radził sprawdzić czy pompka pracuje a potem szukać ewentualnego korka.
 • Helpful post
  #3
  staszekf
  Level 33  
  W tej pralce nie ma filtra specjanie ukształtowany wąż powoduje ztrzymanie nieporządanych rzeczy ale te które się przedostaną mogą blokować pompę,0dkręć przód pralki i sprawdź ,albo wymień silnik pompy. Pozdrawiam.
 • #4
  radiohed
  Level 2  
  Witam.
  Stary temat ale go wznowię, gdyż posiadam tą pralkę i mam problem. Kiedyś już była naprawiona (nieszczęsna pompa-dostał się patyczek z kosza wiklinowego na pranie i zablokował wirnik).
  Teraz pojawił się nowy problem. Pralka raz wypuszcza wodę a raz nie wypuszcza tzn wypuszcza ale nie wszystko (pranie nasączone wodą po wywirowaniu).
  Czy może ktoś wie w czym problem?

  Ps. Doczytałem się o czyszczeniu hydrostatu. Czy ktoś wie gdzie i jak się dostać w tym modelu?
 • #5
  staszekf
  Level 33  
  Silnik pompy do wymiany.OK?.Pozdrawiam.
 • #6
  smietan188
  Level 1  
  Ja wam powiem jak ja mialem w mojej. otóż zdemontowalem ten gumowy gruby wąż z odstojnikiem i znalazlem 5-cio złotówke i 10 gr pomiedzy łopatkami turbinki pompki. . oczywiscie wyjolem , wyczyscilem ja ,złożyłem i właczylem pompka ladnie zaczela chodzic i wirowac zaczeła , i nagle dupa ,znow , powtorzylem czyczenie i znalazlem mala szmatke w pompce (ponownie) , wiec radze czasami kilkakrotnie to sprawdzić :P pozdrawiam


  Mod. ROBSON33
  Regulamin 15
  Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .