Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka CANDY AQUAMATIC 6T - nie wypompowuje wody!

xavim 23 Wrz 2007 14:33 10961 5
  • #1 23 Wrz 2007 14:33
    xavim
    Poziom 2  

Witam, pralka CANDY AQUAMATIC 6T nie wypompowywuje wody, najprawdopodobnie jest to wina zapchanego filtra, tylko gdzie on sie znajduje (nie ma zadnego miejsca na filter na zewnatrz pralki)?

1 5
  • Pomocny post
    #2 23 Wrz 2007 20:15
    Marczeli_P
    Poziom 20  

Filtra lub zapchanej pompki lub przewodów należy sprawdzić wszystko. Przeważnie montowane są na dole pralki. Ja bym radził sprawdzić czy pompka pracuje a potem szukać ewentualnego korka.

1
  • Pomocny post
    #3 24 Wrz 2007 08:57
    staszekf
    Poziom 32  

W tej pralce nie ma filtra specjanie ukształtowany wąż powoduje ztrzymanie nieporządanych rzeczy ale te które się przedostaną mogą blokować pompę,0dkręć przód pralki i sprawdź ,albo wymień silnik pompy. Pozdrawiam.

2
  • #4 30 Maj 2008 16:07
    radiohed
    Poziom 2  

Witam.
    Stary temat ale go wznowię, gdyż posiadam tą pralkę i mam problem. Kiedyś już była naprawiona (nieszczęsna pompa-dostał się patyczek z kosza wiklinowego na pranie i zablokował wirnik).
    Teraz pojawił się nowy problem. Pralka raz wypuszcza wodę a raz nie wypuszcza tzn wypuszcza ale nie wszystko (pranie nasączone wodą po wywirowaniu).
    Czy może ktoś wie w czym problem?

Ps. Doczytałem się o czyszczeniu hydrostatu. Czy ktoś wie gdzie i jak się dostać w tym modelu?

2
  • #5 30 Maj 2008 16:25
    staszekf
    Poziom 32  

Silnik pompy do wymiany.OK?.Pozdrawiam.

0
  • #6 25 Mar 2011 20:09
    smietan188
    Poziom 1  

Ja wam powiem jak ja mialem w mojej. otóż zdemontowalem ten gumowy gruby wąż z odstojnikiem i znalazlem 5-cio złotówke i 10 gr pomiedzy łopatkami turbinki pompki. . oczywiscie wyjolem , wyczyscilem ja ,złożyłem i właczylem pompka ladnie zaczela chodzic i wirowac zaczeła , i nagle dupa ,znow , powtorzylem czyczenie i znalazlem mala szmatke w pompce (ponownie) , wiec radze czasami kilkakrotnie to sprawdzić :P pozdrawiam

Mod. ROBSON33
    Regulamin 15
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .

4