Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

prostownik rosyjski "kedp"

kowara 24 Sep 2007 11:44 2862 4
    kowara
    Level 16  
    Witam urządzenie o nazwie powyższej przestało pracować, może ktos z forumowiczów dysponuje schematem tego prostownika. Przeszukałem internet i nie natrafiłem na informacje o małym prostowniku o tej nazwie.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    kierbedz4
    Level 36  
    Podaj więcej danych.Zapewne mam schemat tego prostownika jak również sam prostownik.Zapewne jest on w obudowie plastykowej i jest to automat wyłączający się samoczynnie po naładowaniu aku. prostownik ma funkcję odsiarczanie.Prostownik podaje wyłącznie prąd ładowania po podłączeniu do niego aku. Prostownik się nie załączy gdy aku jest uszkodzony lub uszkodzona jest jedna cela aku lub nastąpiło głębokie wyładowanie aku wskutek czego nie ma możliwości zasilenia wewnętrznej elektroniki zabudowanej w prostowniku.
    kowara
    Level 16  
    Dzięki za reakcję, prostownik jakiś czas temu przestał pracować poprawnie, była tylko funkcja odsiarczania, w tej chwili nie działa w ogóle. Nie jest problemem zakup nowego, natomiast intryguje mnie możliwość usprawnienia go. Wizualnie opalony jest tranzystor koloru brązowego oznaczony G1 9102 (na obudowie tranzystora).Załączam zdjęcie urządzenia może to ułatwi sprawę.prostownik rosyjski "kedp"
    kowara
    Level 16  
    Dzięki za zainteresowanie po długich poszukiwaniach i odświerzeniu znajomości cyrylicy dotarłem do dokumentacji urządzenia.
    Temat do zamknięcia:D