Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola c115-problem z podlączeniem.

24 Wrz 2007 12:30 1480 8
  • Poziom 14  
    Witam.
    Mam motorolke c115 do simlock-a.Z tego co wyczytałem na elce to musze załadować do niej plik programem DMTool.Próbowałem tez innym takim jak:C115unlocker,service_compal_-_cxxx_unlocker.Nie moge zadnym z nich połączyc telefonu z programem.Wkładam kabel na wyłączonym telefonie puzniej na chwile przyciskam on i nic cisza w kazdym z nim.prosze o pomoc

Dodano po 2 [minuty]:

a robie to kablem na com od motoroli c200 t191.. Rozebrałem obudowe bo myslałem ze kabel nie dochodzi ale to tez nie to.
  • Poziom 14  
    Kabel jest dobry. Przed chwilka zrobiłem za free simlocka z c200 by sprawdzic kabel.Gnaiazdo tez nie jest uszkodzone, bo przelutowałem je w pierwszej kolejności.Pozdrawiam i czekam na jakieś sugestie.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    jak robisz dmtollem to muszisz mieć baterie na full naładowana masz..??
  • Poziom 14  
    Oczywiscie bateria na full jest, bo podczs tej "operacji" korzysta z zasilania własnego a nie jak w przypadku np. noki gdzie box zasila fona.Nauczył mnie tego cruiser, bo to pryjorytet jezeli chodzi o dobrą komunikacje. Dobra sugestia bo to banał a ma wpływ na całokształt.pozdrawiam
  • Poziom 14  
    czasami trzeba zdjac obudowe zeby kabel wszedł głębiej
  • Poziom 14  
    Witam.
    Motorola zrobiona. Z małymi podknięciami i w wolnych chwilach zajeło mi to dwa dni. Nigdy nie siedziałem tak długo nad simem w tak banalnie prostej motoroli c115.Pomogło w komunikacji dopiero wylutownie gniazda słuchawkowego w tym przypadku komunikacyjnego.Załanczam zdjęcie, moze komuś sie przyda w przyszłości.I dodatkowo plik który należy wgrać.W pierwszej kolejności wgrałem DTtolem wgrałem plik przeznaczony do motki c115 ale wyświetlił sie komnikat w telefonie "Flex images download error"!! Poczytałem troche na elce i załadowałem dlugi który ma przeznaczeni do 116 i telefon bez sima działa.Może komuś sie to przyda.Pozdrawiam "komismaja" który wieczorem wgrywał specjalnie na serwer pliki.
  • Poziom 14  
    Zamykam temat