Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sagem MC 912

08 Wrz 2002 16:52 2975 11
  • Poziom 22  
    Witam
    Bawiłem sie troche tym Sagemem i pewnym momencie otrzymalem komunikat " SIM ZABLOKOWANY". Teraz mam problem, jak przywrocic go do stanu uzywalnosci ? Pomocy prosze :-)

Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    tzn. masz sim zablokowany bez włożonej karty sim? Podaj wersje jaką ci odczytuje Sagem By Bartek albo jakiś inny program do Sagemów i podaj to wtedy pomyślimy czy da się go jescze postawić.
  • Poziom 22  
    Dokladnie tak jest. Bez karty SIM mam "SIM ZABLOKOW" Bartek rozpoznaje wersje softu : FT4,1K:1332. Imei tez jest prawidlowy.
  • Poziom 17  
    A w bartku nie można użyć opcji "Repair" ? Opcja Unlock jest aktywna czy zamrożona?
  • Poziom 22  
    Wszystko mam aktywne ale juz w tym momencie boje sie czegokolwiek uzyc, zeby nie sp... c jeszcze bardziej.
  • Poziom 17  
    Zrób sobie w Bartku Backup a jeśli masz więcej czasu to zrób backup epromu w Sagem Doctorze to potrwa kilka minut i wtedy masz kopie,wtedy Repair w bartku i zobaczysz czy będzie działać.
  • Poziom 22  
    Niestety, bez oczekiwanego rezultatu. Jest jakas szansa zeby go podniesc "domowym spoosbem" ?
  • Poziom 22  
    Niestety, bez zmian.
  • Poziom 17  
    W Sagem Doctorze jest opcja Naprawy sum kontrolnych- napraw sumy w fieldach 0 , 11 , 251 i zobacz efekty.