Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Obroty seat toledo 1,9 tdi 1999r

25 Sep 2007 21:26 1971 6
 • Level 15  
  Problem jest taki,że sam się wkręca na obroty chyba maksymalne,nie wiem bo go gasze.Co moze być przyczyną.Padła turbina ,cały dolot był w oleju,wylot także.Auto nie miało interkulera ,czujnik ciśnienia wisiał na kablu co było przyczyną zapsucia turbiny.Turbina wymieniona ,interkuler zamontowany,błędów brak.Niewiadomo jak długo katalizator pochodzi.Auto przed naprawą jak i po naprawie kilka razy sie zaczeło samo wkręcac w obroty.Czy ktoś miał podobny przypadek?
 • Level 15  
  tak kluczykiem gasze normalnie,przecież jak zabiorę prąd z elektrozaworu to łaski nie robi i gaśnie.Nastawnik czysty.Aten regulator obr.to gdzie siedzi w pompie pod nastawnikiem?
 • Moderator of Cars
  Każdy silnik diesla dopuszczony do użytkowania w pojeżdzie w Polsce musi być wyposażony w urządzenie samoczynnie ograniczające prędkość obrotową silnika, zapobiegające jego rozbieganiu, stanowi ono integralną częśc pompy wtryskowej. Próby samodzielnej naprawy skończą się tym że albo dojdzie do całkowitego zniszczenia silnika, albo przynajmniej poważnego uszkodzenia pompy wtryskowej wartej kilka tys. zł.
  Widział kiedyś kolega diesla z urwanym korbowodem ?.
 • Level 15  
  narazie się wydymił i jest ok.ale raz zaczął klekotać aż sam zgasł i nie mozna było go odpalić.myśle ze to nyła wina oleju w układzie
 • User removed account