Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola V235 klawiatura zaswieci sie i zaraz gasnie

Maciek1002 25 Sep 2007 22:09 1576 8
    Maciek1002
    Level 2  
    Witam wszystkich. Mam problem. Dostałem Motorolke V235 ze zbitym wyświetlaczem i przeciętą taśma. Wymieniłem je na nowe ale jak chce włączyć tel to tylko klawiatura zaswieci sie przez chwile i zaraz gaśnie. Czy ktoś wie co jest nie tak??? Jasli możecie POMOZCIE !!!!
    fischer8
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Oczywiście baterię sprawdziłeś, jeżeli tak to po pierwsze podepnij pod jakiegoś boxa, napraw PDS i później fulflash.
    Maciek1002
    Level 2  
    Bateria powinna być dobra-tak mi się wydaje- chociaż jak podłączam ładowarkę to nic sie nie dzieje. Czy to może być wina baterii ?
    adiino
    Level 10  
    Witam. Mam ten sa problem :( Nie wiem od czego to. Niech ktos pomoze
    ostry2105
    Level 21  
    odepnijcie plyte glowna od tasmy i wtedy sprobujcie wlaczyc,jak sie wlaczy to nie wina softu,wina moze byc tasma albo plytka w gornej czesci telefonu
    adiino
    Level 10  
    po odpieciu tasmy efekt ten sam...
    ostry2105
    Level 21  
    czyli wina lezy po stronie softu lub jakies uszkodzenie na plycie,zrob fulla z pds i zobacz efekty,a bateria jakie napiecie ma?
    phantom_king
    Level 10  
    U mnie na przykład z takim samym problemem w ogóle się nie włącza telefon - po przytrzymaniu klawisza czerwonego nic się nie zapala ani podświetla, a podłączając komórkę do kompa - nie wykrywa go.

Problem nie jestem pewien ale może leżeć po stronie lądowania baterii i moje pytanie kierowane do was brzmi tak - jakie napięcia powinny być na stykach którymi bateria jest ładowana?
    matik123
    Level 11  
    Witam! moze ciut po czasie ale a noz sie ktos skusi na helpa:) Motka jak twierdzi wlasciciel po upadku przy wlonczeniu zaswieci sie klawa na moment i gasnie po zmakniecu klapki swieci samo podswietlanie malego lcd nic nie wyswietla sie na obu wyswietlaczach - wymienilem tasme - to samo, sprawdzalem lcd, gorna plytke i nowa tasme, (w innym fonie) (baterie mam napewno sprawna z innego fona) - te 3 sa ok. ewidentnie wina po stronie pl gl. - czy oplaca sie przegrzewac ja hotem skoro nie byla zalana? mozliw ze jakas sciezka jest peknieta w wew. struktorze plytki hm czy po upadku moze to byc wina softu - logika nakazuje myslec ze raczej nie (jestem pol profesionalista moze nei amatorem) niech mnie ktos poprawi jesli sie myle z tym ostatnim;p jakies propozycje?