Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra II kodowanie kluczyków

LAMBDA 25 Wrz 2007 22:27 2805 4
  • #1 25 Wrz 2007 22:27
    LAMBDA
    Poziom 17  

..Witam...jak w temacie...jaki transponder do Astry G 99r. czy sa tam już Crypto ID40 czy może ID33....zakupiłem a właściwie klient prawdopodobnie nie zaprogramowane wstępnie i proces kodowania MegaMacsem przechodzi prawidłowo a nie zostaje kluczyk wpisany...PIN znam...
    ..zakupiłem nowe jeszcze jedne transpondery ID40 bo tamte nie wiedzialem jakie sa....Mega MAcs je "niby" koduje....(na tamtych transponderach wszystko tak samo)...PIN dobry bo wpuszcza bezproblemowo...kluczyk zakodowany...aleee...w statusie widnieje ze zły transponder...dla chętnych do pomocy zamieszczam screeny z Macsa...

Czy do zaprogramowania i do prawidłowego działania potrzebny jest moduł komfortu a konkretniej Centralnego??...bo auto porozbierane.... i brak sterownika na bank..

Załączniki:
  • #2 26 Wrz 2007 22:48
    LAMBDA
    Poziom 17  

...czy kodował ktos kluczyk bez modułu komfortu??...

• #4 27 Wrz 2007 08:48
    LAMBDA
    Poziom 17  

...no chodzi mi o moduł centralnego m.in...klient przyprowadził auto "gołe" (po blacharzu)

• #5 27 Wrz 2007 23:04
    LAMBDA
    Poziom 17  

..właśnie sie dowiedziałem od dystrybutora Gutmana że Mega Macs nie radzi sobie z kodowaniem kluczyków w Oplu...z jednymi tak z jednymi nie i od kolejnej wersji oprogramowania megamacsa nie bedzie opcji kodowania kluczyków w Oplu :(...

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME