Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

G這郾iki eliptyczne w przednich drzwiach - kiepski d德i瘯

25 Wrz 2007 22:39 1863 6
  • Poziom 9  
    Wbrew waszym radom postanowilem jednak zamontowac moje elipsy 6x9 z przodu. Siedzialem i kombinowalem caly dzien jak je wcisnac w drzwi zeby sie zmiescily i zeby szyba w nie nie uderzala. W koncu udalo sie. Nie musialem nawet przerabiac boczkow (passat). No i niestety tragedia o ile w poprzednim aucie graly calkiem niezle w polce (fiat palio weekend) o tyle w pasku wogule jakby ich nie bylo. Wszystko mam dobrze podlaczone, oprocz elips mam gwizdki fabryczne w desce i fabryczne jakies tandety z tylu w drzwiach, do tego carpower 602 i skrzynia mac audio na mostku ze wzmaka. Co zrobic zeby to zaczelo grac? Moge tanio kupic wzmaka Xploda (jakis sredni) i dac go jeszcze na przod. Czy to pomoze? Dodam ze nie wygluszylem przodu jeszcze bo szczerze mowiac nie widze potrzeby. Nic nie dzwoni w aucie. Czy moze wygluszyc? A moze wzmak i wygluszenie? Co radzicie..
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Po prostu pojemno嗆 drzwi jest za ma豉 dla tych g這郾ik闚 i si one "pompuj". Raczej nic nie zrobisz. Chyba, 瞠 powi瘯szysz jakim dziwacznym sposobem komor drzwi...
  • Moderator CarAudio
    Masz w豉軼iw polaryzacj przy tych "jajcach" ?

PS: zamie przy jednym g這sniku + z - (tylko przy jednym ,to wa積e) .
  • Poziom 26  
    A pod jakie radio to podpinasz??
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Przyczyn mo瞠 by z豉 polaryzacja jednego g這郾ika.
    Ja mam u siebie tymczasowo za這穎ne g這郾iki eliptyczne, kt鏎e znalaz貫m w gara簑. Moje one z 5 lat a s to magnaty LS693, a auto to Felicia.
    W Feli pojemnosc drzwi jest o wiele mniejsza ni w Passacie, a basu jest znacznie wiecej ni wcze郾iej z 13cm dwudro積ych g堯郾ik闚. Dodam, 瞠 nie mam specjalnie uszczelnionych drzwi, tylko po這穎na jedna warstwa ta鄉y dekarskiej. Zasilanie z samego radia 2x18WRMS.

• Poziom 9  
    Podpinam to pod alpinke cde-9871rr. O co chodzi z ta polaryzacja? Kable podlaczylem z jednej strony niebieski jako + brazowo niebieski - z drugiej czerwony + czerwono brazowy - (instalacja fabryczna z oryginalna kostka volskwagena nikt nigdy nic nie kombinowal). Co da zamiana + z -? nie spale g這郾ika?
  • Poziom 11  
    nie spalisz

zmiana polaryzacji o ile jest teraz 幢e pod豉czony g這郾ik powinna poprawi granie tego g這郾ika