Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Obudowa do Siemens me75?

27 Wrz 2007 23:51 4675 4
 • Poziom 11  
  No właśnie...ostatnio chciałem zmienić obudowę w siemens me75...niby nic ale jak sie okazało nigdzie nie mogę jej dostać...oczywiście chodzi mi o nową i oryginalną obudowę...szukałem w necie, chodziłem po punktach sprzedaży i nic...no i tu moje pytanie: gdzie mogę dostać taką obudowę?
 • Poziom 38  
  dreammick napisał:
  ...gdzie mogę dostać taką obudowę?
  Tylko w serwisie.
  Siemens ME75 nie ma wymiennej obudowy, jest prawie wodoszczelny ;) w związku z czym ma w sobie dużo uszczelek i różnych gumek także dzwoń do serwisu jeśli jeszcze istnieje :idea:

  24.01.2007
  Właściciel marki Siemens Mobile, firma BenQ Mobile splajtowała. Co się stanie z użytkownikami Siemensa w Polsce?

  Sąd pracy w Monachium potwierdził uruchomienie z nowym rokiem postępowania upadłościowego. Niemiecki producent komórek wstrzymał produkcję, jednak jest szansa, że uniknie likwidacji. Według niepotwierdzonych informacji, pojawiła się grupa inwestorów, które chce utrzymać produkcję telefonów komórkowych w Niemczech.

  Siemens a sprawa polska.
  W związku z ogłoszeniem upadłości niemieckiego oddziału BenQ Mobile firma BenQ Mobile Poland zostanie zlikwidowana. BenQ Mobile poinformował, że kłopoty finansowe firmy są zbyt duże i kontynuowanie działalności na dotychczasowych zasadach jest niemożliwe.

  Na razie pracę straciło 2000 osób, czyli ponad 66 proc. wszystkich zatrudnionych. Nie jest znany jasny los pozostałych pracowników, którzy jeszcze wierzą w to, że uda się uniknąć likwidacji firmy.

  W firmie BenQ Mobile w Polsce pracowało 35 osób w biurze w Warszawie oraz 350 osób we wrocławskim centrum badawczo-wdrożeniowym. Wiadomo tylko, że większość pracowników z Warszawy otrzymała wypowiedzenie. Nie jest jasna przyszłość pracowników centrum badawczo-wdrożeniowego.

  Firma BenQ wysłała nam swoje stanowisko w tej sprawie:
  "Informujemy, że dostępne w Polsce urządzenia elektroniki użytkowej marki BenQ, takie jak: monitory LCD, projektory multimedialne, notebooki, aparaty cyfrowe i komputerowe urządzenia peryferyjne (klawiatury, skanery, myszy) dostarczane są do sieci polskich partnerów przez polski zespół BenQ Austria GmbH Central & Eastern Europe - filię BenQ Corp. obsługującą nasz region Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie komputerów i elektroniki użytkowej. Firma BenQ Poland sp. z o.o., o której stopniowej likwidacji poinformowano na wczorajszej konferencji prasowej, zajmuje się wyłącznie telefonami komórkowymi BenQ-Siemens i jest firmą należącą do BenQ Mobile GmbH z Monachium".

  Co z gwarancjami telefonów?
  Pozostaje pytanie, co z 1,5 mln rzeszą użytkowników telefonów komórkowych Siemens, BenQ i BenQ-Siemens? Otóż, dzięki umowie BenQa z firmą B2X Care Solutions, serwis gwarancyjny będzie prowadzony na dotychczasowych zasadach.

  Umowa na naprawy gwarancyjne dotyczy m.in. obszarów Europy Zachodniej oraz Wschodniej, w tym Polski.

  Obsługa klientów prowadzona będzie na znanych i sprawdzonych zasadach przy wykorzystaniu istniejącej sieci firm serwisowych. Przedsiębiorstwa oferujące do tej pory naprawy gwarancyjne telefonów komórkowych BenQ-Siemens oraz Siemens zostały już poinformowane o nowych ustaleniach i kontynuują obsługę klientów. B2X Care Solutions gwarantuje w imieniu BenQ dostęp do wszystkich narzędzi, danych oraz części zamiennych, niezbędnych w procesie naprawy telefonów.

  Tak więc gwarancja serwisowa będzie obowiązywać wszystkich użytkowników telefonów komórkowych BenQ-Siemens i Siemens, którzy posiadają obowiązującą jeszcze gwarancję.

  Źródło: interia.pl
 • Poziom 10  
  Dziś dzwoniłem Do Germanosa w Olsztynie i podali mi nr telefonu do serwisu w Radomiu, bo telefon oddałem do naprawy gwarancyjnej. W Radomiu powiedzieli, ze w związku z upadłością nie naprawiają, więc w praktyce na dzień dzisiejszy wypieli d. na nas.
 • Poziom 38  
  No fajnie :evil: , mam w domu tego Siemens ME75 także w razie czego to mogę go wsadzić sobie w **** :evil::evil::evil:
 • Poziom 11  
  No nieźle nas załatwili...czyli nici z nowej obudowy...chyba żebym sobie odkupił od kogoś w dobrym stanie w co wątpię...chociaż bardziej współczuję tym co są w takiej sytuacji jak kolega >insomniak<...