Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowniki do Kontrolera wieo zgodnego z VGA

29 Wrz 2007 09:02 981 5
  • Poziom 2  
    Tego potrzebuje, ale nie mogę znaleźć z płytki którą dostałem instalowałem ale guzik, pewnie dali mi złe sterowniki....

Procek AMD SEMPTRON 2500+

Płyta Główna Gigabyte K8U
    pliska opommoc, żadna gierka mi nie działa, a ja sie nudze
  • Poziom 31  
    Musisz nam powiedzieć jaką masz kartę graficzną - bez tego nie jesteśmy w stanie Ci pomóc
  • Poziom 2  
    NIe wiem, na karcie gwarancyjnej jest costakiego SVGA FX5700LE 256MB

to jest to??
  • Spec od komputerów
    Damlinor- tak, to jest to.

Teraz wpiszujesz w przegladarke internetową: www.google.pl. Potem w prostokatne, poziome okienko wpisujesz: $nazwa_karty, $system, $słowo_kluczowe

Przy czym zmienne oznaczaja:
    $nazwa karty - wpisujesz nazwe karty o ktora chodzi (wlasnie znalazles ta informacje)
    $system - System dla jakiego szukasz sterownika. Jezeli nie wiesz, jaki masz system, zapytaj bardziej zaawansowanego uzytkownika, znajomego.
    $Slowo_kluczowe - dla sprecyzowania zapytania wpisujesz tutaj czego szukasz. Po angielsku lub po polsku. W tym wypadku "drivers" (ang.) lub "sterowniki" (pol.).
    Klikasz guzik "szukaj z google" i dostajesz wyniki wyszukiwania. Przegladasz otrzymane linki sprawdzajac czy gdzies nie kryje sie sterownik.

Mozesz tez wyszukac strone producenta Twojej karty (tutaj: Leadtek) i na tej stronie poszukac sterownikow. Tutaj wyszukiwanie jest jeszcze latwiejsze, poniewaz w wyszukiwarke wpisujesz tylko "Leadtek".