Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MONITOR mojego laptopa dziwnie się zacina:/ czego to wina?

ewelinkie 29 Wrz 2007 14:17 1065 1
  • #1 29 Wrz 2007 14:17
    ewelinkie
    Poziom 1  

w Lutym kupilam sobie laptopa Fujitsu-Siemens Amilo Pro V2085. Po jakimś czasie zauważyłam, że monitor mi od czasu do czasu "mryga" i czasem zacina na jeden kolor(niebieski, różowy, zielony, czarny, biały i inny kolor- zreguły za każdym kolejnym razem inny kolor)-> czyli tak jakby monior się zacina i mogę jedynie wyłączyć laptopa z przycisku. Oddałam do naprawy. Wymienili mi tasiemke LCD. Działał cacy przez 2 miesiące i ponownie to samo. Oddałam z powrotem do naprawy. Wymienili mi tym razem płytę główną. Działał cacy przez 2 miesiące. Ani razu monior się nie zaciął. Ale po 2 miesiącach od naprawy znów to samo:/ Zauważyłam że często zacina mi się tak ten monitor jak mam otworzone GG, ale nie zawsze. A "mryga" bez względu na to czy GG mam otworzone czy nie. To może wina systemu? Mam legalnego windowsa, którego kupywałam razem z laptopem. Ale to przecież skoro byłaby to wina systemu to po naprawie też mi by się zacinał, a nei dopiero 2 miesiące po. Laptopa mam dopiero pół rok- 2 razy był już w naprawie, jeszcze 1,5 roku jest na gwarancji. Ale Wy myślicie czego to WINA? Ja juz nie wiem co o tym myslec:/

0 1
  • #2 29 Wrz 2007 14:22
    Kuniarz
    Moderator Projektowanie

Niestety miałem podobne problemy z FS, u mnie ginęły kawałki obrazu, wysłałem raz to napisali że konfigurowali system... wysłałem drugi raz to też wymienili taśmę. Po kilku miesiącach pojawiła sie krecha na ekranie, napisałem dosadnie że sprzęt nadaję się do wymiany - wymienili matryce całą. Póki co jest cisza, ale już więcej FS nie kupie (w dodatku to laptok żony i mi tu panikuje...).

0