Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

delco CDR500 jak wpisać kod ?

29 Wrz 2007 17:47 41570 13
  • Poziom 11  
    jak wpisywać cyfry do kodu np:zamiast 5 muszę wcisnąć 5x klawisz?

Tytuł poprawiłem na regulaminowy i proponuję przeczytać instrukcję obsługi która jest w odpowiednim dziale naszego forum. <SławeK>
  • Poziom 16  
    Witam
    Można też i bez wyświetlacza...bo chyba o to pytasz?
    Naciśnięcie 1x to 0, i tak dalej...
    Czyli dla cyfry 5 - 6 razy.
    Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Witam
    Włącz zapłon
    Wciśnij "AS" i trzymaj
    Włącz radio dalej trzymając "AS"
    Zwolnij "AS" gdy usłyszysz sygnał potwierdzający
    Wprowadź kod wciskając odpowiednie klawisze
    np. wpisanie kodu 1234:
    wciskasz 2 razy "1"
    3 razy "2"
    4 razy "3"
    5 razy "4"
    ponieważ pierwsze wciśnięcie odpowiada 0.
    Następnie potwierdzasz "AS" i to wszystko.

Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    właśnie tak robiłem i nic!a do tego jeszcze mam piksele na wyświetlaczu i nic nie widze co za poj....e! radio!
  • Poziom 24  
    to nie radio poj....e! tylko wyświetlacz,jeżeli nie możesz poradzić z wprowadzeniem kodu bez wyświetlacza to wyjmij radyjko i poszukaj znajomka z oplem ( sprawny wyświetlacz) ,wprowaź kod jak radyjko zagra to powtórz procedurę wprowadzania kodu i radyjko będzie grało bez kodu
  • Poziom 11  
    trzeba po pierwszym piknieciu odczekać a potem między wpisywaniem cyfr?
  • Poziom 15  
    A może masz niewłaściwy kod.
  • Poziom 11  
    nie no kod mam dobry przypiety do dowodu rej.tak robia w niemczech przynajmniej ja tak mam:)
    Security Code:
    Radio Type/Code:
    który mam wpisać?
  • Poziom 24  
    wpisujesz Radio Type/Code: ,ale najpierw sprawdź numery na radyjku i karcie ,czy karta jest od tego radyjka
  • Poziom 11  
    no to zaczyna być ciekawie bo wpisywałem ten kod co mówiłeś i też nie idzie a jest w ogóle jakies ograniczenie we wpisywaniu kodu?aha i nie mam jak wyjąć radia bo tam trzeba mieć te specjalne cos metalowe do wyjmowania radyjka

Dodano po 1 [godziny] 19 [minuty]:

już chyba wiem co jest mam wyjęty komputer dlatego nie działa:) dzięki za pomoc!
  • Poziom 2  
    Witam nalezy przy wciśnietym przycisku AS przytrzymac przycisk właczenia , aż do usluszenia pipniecia w glosnikach, oczywiscie w/w czynnosc robimy przy wlaczonym zaplonie. Pierwsza cyfre kody wpisujemy za pomoca klawisza "1" na radyjku i kolejno az dojdziemy do "4"
  • Moderator Samochody
  • Poziom 43  
    Delco CDR500 CANu co prawda nie ma ale ma linię diagnostyczną K choć do poprawnej pracy nie jest ona niezbędna. Wystarczy wyświetlacz i radio. A kolega ma chyba zły kod albo źle go zatwierdza, nie opisał co się pojawia na wyświetlaczu po zatwierdzeniu kodu. Myślę że go nie zatwierdza bo widziałby zmieniające się cyferki przy SAFE od 10 do 0 które jest pełną blokadą radia.

SławeK
  • Poziom 36  
    Nie ma co gdybać bez wyświetlacza osoba z małym starzem nie wprowadzi tam kodu i pewnie ma już safe 7 więc trzeba zacząc od wpięcia radia pod sprawny wyświetlacz a następnie bawić sie kodem .
    Teraz to jak kazać slepemu czytać bilbord ...