Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z alarmem w astrze F....

01 Paź 2007 23:08 1194 4
  • Poziom 12  
    Witam. Proszę o pomoc. 1. Na dołączonym schemacie alarmu mam kabelek żółty, który powinien iść do stacyjki a moje pytanie to: czy mam go podpiąć do kabelka, który ma 12v po załączonym zapłonie czy przy stałym 12v? Drugie pytanie to: Od przekaźnika idą 4 kabelki (żółty, pomarańczowy, i 2 różowe) a chciałbym zrobić tak, żeby zapłon pojawił się np. po wcisnięciu guzika od świateł przeciwmgielnych tylko nie wiem który kabel od przekaźnika, gdzie wpiąć. 3. pytanie to: gdzie znajdę i jaki ma kolor kabelek od lampki przedniej, bo chciałem do niego podpiąć niebieski kabel od czujnika drzwi? 4 pytanie: Proszę o poradę, gdzie najlepiej umieścić czujnik wstrząsu? Jest to mój pierwszy alarm i chciałbym go sam założyć bo szkoda mi wydawać 170 zł za założenie jego. Z góry dziękuje za pomoc.Problem z alarmem w astrze F....
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 15  
    Wiec po kolei zolty kabelek do 12v po zaplonie i to do takiego plusa ktory nie zanika przy rozruchu. Co do przekaznika to podejrzewam ze masz przekaznik zwierno rozwierny piec nozek. Zeby go zalaczyc musisz na stale podac plusa (z alarmu masz minusa) czyli zeby zrobic tak jak chcesz jazda caly czas na swiatlach przeciwmgielnych. Prostszy jest jakis ukryty wlacznik:). Kabela od dzwi poszukaj przy wlaczniku dzwiowym lub wyjmij lampke i tam go poszukaj pojawiajacy sie minus przy oteieraniu dzwi. Wstrzasowke staraj sie montowac po srodku deski do metalowego elementu. potem musisz ja wyregulowac. Powodzenia
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 12  
    OK. Może pokażę ten przekaźnik to będzie łatwiej coś doradzić.... :)Problem z alarmem w astrze F....
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Tak? to może pokażesz mi odpowiedzi na forum na wszystkie pytania? Bardzo bym wdzięczny był.