Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lublin 2 Świece Żarowe

02 Paź 2007 17:39 4178 6
  • Warunkowo odblokowany
    Witam wszystkich mam lublinka 2 mam taki problem nie mogę się za cholerę z tym uporać po przekręceniu stacyjki zapala sie kontrolka od świec żarowych po chwili gaśnie i odpalam silnik ale nadal do świec płynie prąd wymieniłem przekażnik świec żarowych i nic. Po paru kombinacjach doszedłem do tego że jak wyłączę na ułamek sekundy stacyjkę to przestaje płynąć prąd do świec żarowych i nawet poprawia się ładowanie bo jak chodzą świece żarowe to jest ładowanie na poziomie 12,09V a jak nie chodzą świece to jest 13.30V Bardzo proszę o jakąś podpowiedz może to jakiś czujnik ?????????????:cry:
  • Relpol przekaźniki
  • Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 17  
    tam są dwa czujniki, jeden z przodu dobrze widoczny-do wskaźnika, i drugi z lewej strony pod gumowym przewodem od filtra powietrza-ten jest od przekaźnika świec zarowych
  • Warunkowo odblokowany
    Czyli co mam go wymienić ??????
  • Poziom 30  
    Sprawdź czy do przekaźnika dochodzi sygnał z rozrusznika 50- na tym styku powinno się pojawiać napięcie kiedy kręci rozrusznik, sprawdź też masę tego przekaźnika.
  • Poziom 2  
    Witam,mam ten sam problem i co okazalo sie przyczyna grzania swiec gdy silnik juz pracowal?