Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP LJ 1018 strona testowa

03 Paź 2007 12:13 3467 3
  • Poziom 17  
    czy te drukarki maja gdzieś wewnątrz ukryty przycisk (switch) na płycie do drukowania stron testowych??? I czy można coś takiego dorobić, by móc sprawdzać zregenerowane cartridge....

• Poziom 31  
    Nie mają.
  • Poziom 1  
    Posiadam drukarkę HP1018 mam ją zainstalowaną na 2 komputerach. Sprawdziłem na pierwszym i miałem 4599str. przed podpięciem na drugim było 3248 ale po podpięciu i wydrukowaniu stan licznika na drugim komputerze zmienił się na 4600. Zainstalowałem drukarkę na 3 kompie licznik pokazywał 1 do czasu wydrukowania pierwszej strony po czym zaktualizował się do stanu 4601. W drukarce mam 2 toner (tzn. zregenerowany toner startowy) więc raczej pokazuje wszystkie strony które wydrukowała za swojego żywota no chyba że na zregenerowanym tonerze zrobiłem ponad 4500 str - w co wątpię. Wniosek nasuwa się jeden nie taki "golas" jak to ktoś określił z tej drukarki i licznik posiada. Wystarczy wejść przez panel sterowania w właściwości drukarki i na zakładce "konfiguruj" kliknąć logo HP
  • Moderator
    michal1703 napisał:
    Wystarczy wejść przez panel sterowania w właściwości drukarki i na zakładce "konfiguruj" kliknąć logo HP
    Tak, tylko pytanie było o wydruk BEZ KOMPUTERA.
    Post zostaje. Temat zamykam.