Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Buczenie w LG 42PC51

cinkciarz 03 Paź 2007 23:20 1506 2
  • #1 03 Paź 2007 23:20
    cinkciarz
    Poziom 10  

Witam, posiadam plazmę jakiś tydzień czasu 42PC51 i jest dość wkurzający dźwięk dochodzący z mojego TV otóż już przy bardzo małej głośności słychać buczenie (nie wspomnę już o tym jak jest całkiem ściszony) cos jakby jakiś element w elektronice, troszkę mnie to denerwuje i mam pytanie do posiadaczy tego modelu plazmy czy też mają takie objawy, bo nie wiem czy mam go reklamować.

0 2
  • #2 04 Paź 2007 10:09
    Rysiek49
    Poziom 24  

Napewno "buczenie "nie jest rzeczą normalną , jeżeli nie jest to wina anteny/zła filtracja w zasilacza antenowego/ to należy go reklamowac.

0
  • #3 09 Paź 2007 18:53
    cinkciarz
    Poziom 10  

Ja reklamowałem swojego LG ale serwisant powiedział że widocznie ten typ tak ma i że została zamontowana przetwornica która buczy i z jego doświadczenia będą wychodziły poprawione. Mam zadzwonić do serwisu za jakieś parę miesięcy i się dowiedzieć czy problem został rozwiązany a jeżeli nie i dalej będę się upierał nad tym buczeniem wymieni całą płytę (nie miał ze sobą aby od razu wstawić nową).
    Mówił również że plazmy nie są bezszelestne i zawsze będzie coś słychać.
    W moim przypadku jak by coś tam było słychać to by było OK a to buczenie mnie denerwuje strasznie.
    Ale czytając wypowiedzi innych posiadaczy tego modelu u których nie ma żadnego buczenia to wynika na to że jest to jakaś wada w tych LG 42PC51.

0