Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działa piekarnik kuchni Polar EWC2R60

04 Paź 2007 16:37 2572 4
  • Poziom 9  
    Witam
    mam problem z kuchnią ceram.-elekt. firmy polar model EWC2R60. Płyty grzejne działają bez uwag. Piekarnik za to nie grzeje. Odstawienie od sieci na pół godz. i ponowne ustawienie zegara nic nie pomogło. Pokrętło wyboru funkcji załącza tylko wentylator termoobiegu. Oświetlenie piekarnika załącza się tylko w położeniu "żarówka". Od czego zacząć? Sprzęt chyba jakiś nietypowy bo nie mogę dorwać schematu.
  • Poziom 38  
    witam
    A ustawiłeś temperaturę? bo inaczej nie ruszy
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Pokretło od nastawy temp. ustawiałem. Nic to nie daje. Przy przekręcaniu (w prawo) pomiędzy 0° a 50° słychać charakterystyczny dzwięk załączenia i nic. (i tu sprostowanie żarówka podświetlenia działa prawidłowo) Z góry dziękuję za rady i pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Prośba, może ktoś mi przybliży jaka jest zasada działania takiego piekarnika. Bardzo interesują mnie warunki załączenia grzałek tzn.
    1 ustawiony zegar, 2 nastawiona temp., 3 pokrętło wyboru funkcji.
    i teraz problem jaka jest zasada załączania grzałek? Jest pokretło nastawy temp. i czujnik temp. w piekarniku. Jak mozna go sprawdzić? Oba są ze sobą bezpośrednio połączone. Jakie są jego orientacyjne parametry? Czy jest jeszcze jakieś zabezpieczenie?Z góry dzięki pozdrawiam
  • Poziom 16  
    jesli znajdziesz naklejke z numerem servisowym (12 cyferek gdzie na poczatku jest 85) to ci znajde servisowke