Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop - Jednoczesne wciśnięcie 3-4 klawiszy -Jak odblokować

04 Paź 2007 17:15 8859 8
  • Poziom 16  
    Witam, mam problem z laptopem HP NC6000, jak odblokować możliwość jednoczesnego wciśnięcia 3 lub 4 klawiszy ? Obecnie mogę wcisnąć jednocześnie tylko 2.
  • Spec od komputerów
    To ci się nie uda. Ctrl+Alt+Delete też nie działa ?
  • Poziom 16  
    CTRL ALT DELETE działa ale w grach jest problem z kilkoma klawiszami jednocześnie.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Chyba nic na to nie poradzisz - jest to problem konstrukcji matrycy klawiatury.
  • Poziom 16  
    Hmm czy to wogóle możliwe że projektanci tego laptopa nie pomyśleli o osobach które będą potrzebowały wciśnięcia jednocześnie 3 klawiszy w jakiejś aplikacji/grze ?

Ok inny problem, jak włączyć aby wentylator pracował nie tylko przy podpiętym AC ale aby też pracował cały czas przy DC ? Gdzieś chyba widziałem tą opcję w windowsie ale teraz nie mogę znaleźć.
  • Spec od komputerów
    Ale po co ? Wentylator załącza się przy określonej temperaturze procesora, po jego schłodzeniu do określonej temperatury wyłącza się. I to wystarczy. Wentylator chłodzi tylko procesor. Jak nadniernie nagrzewa się obudowa laptopa to zastosuj podstawkę chłodzącą.
  • Poziom 16  
    na baterii mam 2x mniej FPSów w San Andreas niż na zasilaczu, wnioskuję że powodem takiego spadku jest wyłączony wentylator. Być może moje pytania są proste i oczywiste ale to jest mój pierwszy osobisty laps więc jeszcze nie mam doświadczenia przy tego typu drobnostkach.
  • Poziom 1  
    Gdzieś w BIOSie jest opcja odpowiedzialna za ciągłą pracę wentylatora na zasilaczu.
  • Poziom 32  
    Kamil1987 napisał:
    na baterii mam 2x mniej FPSów w San Andreas niż na zasilaczu, wnioskuję że powodem takiego spadku jest wyłączony wentylator. Być może moje pytania są proste i oczywiste ale to jest mój pierwszy osobisty laps więc jeszcze nie mam doświadczenia przy tego typu drobnostkach.

Więc przeczytaj instrukcję obsługi tego laptopa, a nie zadawaj pytań typu "jak włączyć komputer".
    Ten komputer posiada mobilny procesor i kartę graficzną więc logiczne jest, że w domyślnej konfiguracji pracując na baterii wydajność sprzętu jest mniejsza. Można to wyłączyć we właściwościach urządzenia(karta graficzna), w BIOS-ie lub za pomocą programu stworzonego do zarządzania energią(procesor).
    Po tych zmianach drastycznie spadnie czas pracy na baterii...