Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

passat b5 alarm, czy się da tak zrobic?

05 Paź 2007 12:31 3980 14
  • Poziom 10  
    wpadłem na taki pomysł, (od razu uprzedzę o bez pilotówce wiem ale myślę żeby inaczej zrobić)

otóż mam fabryczny alarm, i załóżmy np że założymy TOP SAFE

i czy da się tak zrobić aby top safe załączał fabryczny alarm?
    i czy da się żeby otworzenie drzwi kluczykiem (wiemy że rozbroi fabryczny alarm) nie rozbroiło TOP SAFE`a?

czyli będą dwa zabezpieczenia jedno nie zależne od drugiego ale zależne tylko od załączania się razem i bez rozbrojenia razem alarmowały?
  • Poziom 32  
    Nie ma możliwości, żeby wyłączyć fabryczny alarm inaczej, niż fabrycznym pilotem lub kluczykiem w stacyjce.
  • Poziom 10  
    a spotkał się ktoś z alarmem bezpilotowym "VECTOR" może ktoś ma jakieś zdanie na jego temat?

interesowało by mnie kilka opinii niż jedna
  • Poziom 32  
    Wątpię, alarm stracił na popularności zamiast zyskać, jakiś powód pewnie jest...

A jeśli wolno zapytać, czemu nie chcesz SEO albo Proximy?
  • Poziom 10  
    renqien napisał:
    Wątpię, alarm stracił na popularności zamiast zyskać, jakiś powód pewnie jest...

A jeśli wolno zapytać, czemu nie chcesz SEO albo Proximy?

bo seo nikt mi sprzedać nie chce tłumacząc się "że tylko instalatorom" a nie osobom prywatnym

a proxima jest na allegro ale też z montażem
    słyszałem też o presto ale też ciężko się dogadać z kim kolwiek

NAJCHęTNIEJ BYM CHCIAł SEO chyba że możesz pomóc?:D:cry:
  • Poziom 32  
    No pewnie, że mogę. Wpisz w wyszukiwarkę SEO Perfect, Proxima BP5 i wyskoczy ci pełno tematów o tym alarmie. Zobacz też www.conda.pl
  • Poziom 10  
    renqien napisał:
    No pewnie, że mogę. Wpisz w wyszukiwarkę SEO Perfect, Proxima BP5 i wyskoczy ci pełno tematów o tym alarmie. Zobacz też www.conda.pl

conda - pisałem tam i sprzedają tylko instalatorom :cry:

Dodano po 5 [minuty]:

aha zauważyłem jeszcze że niektóre alarmy bezpilotowe łapią sygnał z kierunków, ale u mnie nie mrygają kierunki i nie da się tego włączyć - stara centralka komfortu
  • Poziom 32  
    Fura ludzi z tego forum tam kupuje, ja też i nigdy nie było i nie będzie ograniczeń. Normalnie klikasz, zamawiasz podajesz markę samochodu i pozamiatane. W czym problem?

edikredi napisał:

aha zauważyłem jeszcze że niektóre alarmy bezpilotowe łapią sygnał z kierunków, ale u mnie nie mrygają kierunki i nie da się tego włączyć - stara centralka komfortu

W B-5 nie ma problemu, blokowanie jest z wkładki.
  • Poziom 10  
    ok, to teraz się zamotałem SEO czy PROXIME?

Dodano po 1 [minuty]:

będzie potrzebny do passata inwerter +/- ?

Dodano po 51 [sekundy]:

czy -/+ ?

Dodano po 36 [sekundy]:

jeszcze jakbyś mi pomógł znaleść schemat do mojego passata to normalnie siódme niebo !
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 32  
    Żaden inverter nie będzie potrzebny, trochę diód 1N400... Schemat dostaniesz z alarmem. Tu na forum staram się nie podawać schematów SEO, szanuję robotę Sławka i Leona.

norbert.s. napisał:
    Rozpiski i opisy są na forum, zaczyna kolega trochę przesadzać.

Też myślę, że teraz to już pora pozawracać głowę sprzedawcy.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    norbert.s. napisał:
    W wypadku seo, faktycznie jest dostarczany schemat montażowy, który można podeprzeć danymi z forum. Passat jest opisywany wielokrotnie.
    Wszystko co tu piszemy, też już jest na forum.
    Jak widać łatwiej jest najpierw zawracać głowę, a potem szukać.

to źle jednak widać bo przez dwa dni szukam czytam ale na niektóre pytania nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi,