logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Filtr przeciwzakłóceniowy podłączenie

emoemo 06 Paź 2007 11:30 5393 3
REKLAMA
  • #1 4353039
    emoemo
    Poziom 15  
    Witam może pisze nie w tym dziale ale chce podłączyć Filtr przeciw zakłóceniowy do CB i nie wiem jak go podłączyć z jednej strony wychodzą kable i z drugiej i na naklejce jest napisane z jednej strony FP a z drugiej S i nie wiem którą stronę podłączyć do 12V a którą do odbiornika proszę o wasza pomoc
  • REKLAMA
  • #2 4365123
    emoemo
    Poziom 15  
    koledzy wiecie jak podłączyć ;-( :?:
  • REKLAMA
  • #3 4368627
    gsm_virus
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Obszerne info o filtrach przeciwzakłóceniowych, wystarczyło wpisać w "Szukaj", a poza tym czekasz już tyle dni i chyba nikt nie poda Tobie rozwiązania "na tacy" , więc pozostaje jedynie zapoznać się dogłębnie z tematem "filtr przeciwzakłóceniowy" zasilania CB radia

    Nawet na aukcjach podają jak podłączyć (zdjęć nie mogę tu zamieścić ze względu na prawa autorskie, ale linki są poniżej)
    http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=226154638
    http://gazeta.allegro.pl/show_item.php?item=244179200
  • #4 4468146
    blazehare
    Poziom 15  
    A nie wystarczy podłączyć odpowiedniego kondesatora? Wie ktoś coś na ten temat? Czy filtr przeciwzakłóceniowy nie jest zwykłym kondesatorem? Jeżeli tak, może ktoś doradzi jaki powienien być w instalacji samochodowe 12V, ażeby likwidował dźwięki z silnika?
REKLAMA