Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacniacz wifi edimax

kamil2234 06 Paź 2007 17:48 2275 6
  • #1 06 Paź 2007 17:48
    kamil2234
    Poziom 13  

Witam

Kupiłem Wzmacniacz edimaxa do wifi i działa beznadziejnie. Czy ktoś z was już go testował ???

Rozkręciłem go i przestawiłem na 500 mw ale nic nie daje.
    W dodatku brakują 2 djody. Czy to normalne ??

• #3 06 Paź 2007 18:02
    kamil2234
    Poziom 13  

A czy może ktoś polecić stabilny wzmacniacz do wifi w 802.11g ??

Potrzebuje czegość co nie będzie miało problemu z szyfrowaniem wpa i wpa2.

Mam ap ovislink wl-5460apv2. Ap działa stabilnie ale tylko ze swoją mała antenką.

Powiecie czemu Ap się wieszają na dużych antenach ?? Trzeba je jakoś dobierać czy co ??

Dziś podłączyłem ap pod dużą antenę i nawet nie mozna było się połączyć. Czy to wina słabego zasilacza ??

• #4 06 Paź 2007 18:16
    Creapi
    Poziom 15  

Uaktualnij soft w AP. Zastosuj oryginalny zasilacz lub inny minimum 12V/700mA. Sprawdź konektor do anteny. Napisz co to za antena. I napisz przede wszystkim czego oczekujesz od sprzętu oraz w jakich warunkach miałby pracować. Nasza wróżka ma dziś wolne więc sam rozumiesz...

• #6 23 Lis 2007 01:15
    kolekkk
    Poziom 11  

Czesc, Co do wzmacniaczy Edimax to fakt polepsza sygnal o jakies 14% ( ale trzeba rozkrecic wzmacniacz i wsrodku znajduje sie przelacznik ( standardowo dziala on o mocy 100mW) po przelaczeniu przelacznika mozemy miec 200 badz 500 .. Moze sygbal polepsza, ale jakosc zostaje taka sama .. czyli uzytkownik polaczy sie, ale co z tego jak polaczenie bedzie miec Cienka jakosc... Niepolecam ! lepiej zainwestowac w dobrego apeka i antene niz wzmacniacz !

Pozdrawiam

• #7 23 Lis 2007 09:11
    Creapi
    Poziom 15  

Ten wzmacniacz ma największe zastosowanie w stacjach klienckich. Pracuje nieliniowo i przy małych odległościach bardziej zaszkodzi niż pomoże ale na długim linku lub z przeszkodami potrafi zaskoczyć stabilnym transferem. Natomiast zgadzam się z kolkkkiem że lepiej kupić dobry AP, antenę i starannie wykonać konektor.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME