Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wentylatory,chłodzenia procesora, wiatrak do zasilania.

krukowski92 06 Paź 2007 23:42 1432 6
  • #1 06 Paź 2007 23:42
    krukowski92
    Poziom 9  

Witam dziś rozkręciłem swój komputer. ponieważ strasznie głośno chodzi i chciałem się dowiedziec w czym tkwi problem. na procesor mam założone chłodzenie zdjąłem wiatrak wlączyłem komputer i rzeczywiście było ciszej więc już wiem że napewno musze wymienić chłodzenie procesora (proszę o radę jaki kupić mam podstawe LGA 775 P4 3.0GHZ) ale jedna po zdjęciu tego wiatraka od radiatora jeszcze nie było idealnie cicho :( .. cisza się zrobiła wtedy kiedy zablokowałem palcem wiatrak od zasilania komputera i Teraz pytanie jaki wiatrak do zasilania komputera potrzebuje taki którego wogóle nie będzie słychać .. czyli proszę o pomoc w wyborze

-chłodzenia na procesor ( LGA 775 P4 3GHZ ) do 100 zł najlepiej sklep w Warszawie

- wentylator do zasilacza który będzie bez głośny

Ogólnie zależy mi na tym żeby komputera wogole nie było słychać że chodzi :) proszę o odpowiedzi

0 6
  • #2 07 Paź 2007 00:02
    k4be
    Poziom 31  

Jaki jest zasilacz? Jakiś dobrej klasy powinien sam z siebie być cicho, chyba, że obudowa jest słabo chłodzona.

0
  • #3 07 Paź 2007 00:08
    phoe
    Poziom 29  

http://zenfist.pl/pID/509.htm - kupisz w prawie kazdym sklepie, i z zamknieta obudowa nie powinno byc go slychac.

A ten zasilacz to jaki? Z automatyczna reglacja obrotow czy bez? Najlepiej to zobacz ile kabli dochodzi do wentylatora, i wielkosc wentylatora tez by sie przydala. + wez pod uwage fakt, ze nie kazdy zasialcz sie da wyciszyc, przeplyw powietrza miedzy radiatorami tez robi szum.

0
  • #4 07 Paź 2007 12:40
    krukowski92
    Poziom 9  

zasilacz jest zwykły nie ma żadnych regulowanych obrotów. z wentylatora w zaislaczu idą dwa kable. co zrobić czy było ciszej ? ... Kupić na procesor ten arctic cooling freezer 7 pro a co z zasilaczem ?

0
  • #5 07 Paź 2007 13:40
    k4be
    Poziom 31  

krukowski92 napisał:
    zasilacz jest zwykły
    Nie wiem jak inni, ale ja nie znam takiego producenta i modelu.

0
  • #6 07 Paź 2007 15:45
    krukowski92
    Poziom 9  

Zwykł miałem na myśli że nie ma regulowanych obrotów !!! .. Jak się nie potrafi zinterpretować czyjejś wypowiedzi to lepiej nic nie pisać ! .. Sam juz sobie poszukam tego wentylatora bo tu pomocy nie znajde ;|

0
  • #7 07 Paź 2007 15:56
    vcc
    Poziom 33  

krukowski92 napisał:
    Zwykł miałem na myśli że nie ma regulowanych obrotów !!! .. Jak się nie potrafi zinterpretować czyjejś wypowiedzi to lepiej nic nie pisać ! .. Sam juz sobie poszukam tego wentylatora bo tu pomocy nie znajde ;|

W ten sposób zniechęcisz innych aby ci pomogli i na przyszłość na próżno będzie ci szukać pomocy na elektrodzie, a zasilacz, nawet "zwykły" ma jakąś nazwę.

0
  Szukaj w 5mln produktów