Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EPSON DX3850 - jak zresetować tusze i inne ?

07 Paź 2007 12:35 4126 2
  • Poziom 20  
    Mam dwie drukarki Epson DX3850 i w obu świeci czerwona dioda(mam niski poziom tuszu, tusze są nowe nieoryginalne). Czytałem na postach że tusz można zresetować programem SSC Service Utility. Mam ten program w wersji 4.20. Program odczytuje mi poziom tuszu i ile było wydrukowanych kartek, wszystko pokazuje prawidłowo. Wszystko by było ok, tylko nie potrafię zresetować poziom tuszu. Czytałem różne posty i robiłem według różnych opisów reset, ale to nic nie dało. Proszę o pomoc i jakiś opis tego programu po Polsku ( co gdzie trzeba ustawić). Dziękuję i pozdrawiam.
  • Spec od drukarek
    A jakiej firmy są te nowe zamienniki? Możliwe, że jest coś namieszane z czipami i zresetowanie nic nie da. Z tego, co wiem, to SSC nie kasuje czipów na kartridżach - mimo, że jest taka opcja, to nie działa. Trzeba to zrobić reseterem (ok. 10 zł na Allegro).
  • Poziom 10  
    SSC- tym programem można tylko zamrażać,może resetować tylko wyróżnione modele. Ja bawiłęm sie nim ma drukarce Epson Stylus C45SX...zamrażarka tylko działała. Przed każdym Drukowaniem trzeba zamrażać... a po skończeniu odmrażać... :)