Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

baterie o duzych pojemnosciach do Nokii 3210

22 Lis 2003 19:12 1154 4
  • Poziom 11  
    Ostatnio na aukcjach Allegro pojawilo sie bardzo duzo baterii o roznych pojemnosciach do Nokii 3210. Bardzo prosze o informacje osoby ktore zakupily takowe, czy warto? Jak dlugo "trzyma" baterja o pojemnosci 1500mAh? Jakiej firmy najlepiej jest kupic taka baterie? Jaka ladowarka jest najlepsza: zwykla czy impulsowa?

Serdecznie dziekuje za wszelkie odpowiedzi.
  • Serwisant
    Witam!
    Ja kupiłem do Noki 3310 akumulator Li-Polimerowy 3.6V 1600mA firmy Forever i bardzo sobie chwalę trzyma ok.tygodnia ,ładuje go standartową ładowarką od tego telefonu.Tylko na początku były pewne kombinacje bo po załadowaniu do telefonu tego nowego akumulatora i po rozładowaniu go do tego momentu aż się telefon nie uruchomi podłączyłem ładowarkę i chciałem ładować na właczonym telefonie żeby być osiągalnym i co się okazło ,że telefon nie chciał się uruchomić było słychac tylko brzęczenie z głośniczka ,więc zmuszony byłem ładować na wyłączonym telefonie i wszystko poszło pomyślnie i aku. się naładował i teraz już mogę go ładować na włączonym.Prowdopodobnie na świeżym nowym aku.cały prąd pobierał akumulator i nie był wstanie się uruchomić telefon.
    Cena tego akumulatora to 65zl.nie wiem czy przepłaciłem ale miałem z pewnego źródła.
  • Poziom 11  
    Ja kupilem w allegro akku 3,6v 1200mAh mozna by powiedziec noname - jest tam po prostu naklejona naklejka ale reklamy nie bede robil, zaplacilem w sumie 20 zl, i dziala bez zarzutow , a trzyma w zaleznosci od uzytkowania, nie krocej niz 5 do ok 7 dni wiec jest good:) , no i moja rada-> nie przeplacalbym 65 zeta na forever, moze nie mam racji ,to sie okaze jak dlugo beda uzytkowane tzn jak szybko straca czesc pojemnosci,znaczy sie po ilu ladowaniach.
  • Poziom 14  
    baterie forever są raczej ok nie ma na nie prawie woogle reklamacji, a kupioone z pewnego źródła objęte są roczną gwarancją,
    natomiast nie wiem czy jest sens kupowania do 3210 aku o potężnej pojemności gdyż gdzieś czytałem, że te telefony nie naładują prawidłowo - czyli do pełna baterii o pojemności powyżej 1000mA
    pozdrawiam