Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wózek widłowy Still R70-18

08 Paź 2007 10:09 5299 4
 • Poziom 11  
  Czy wie ktoś jak kasuje sie servis w tym wózku? Czy raczej tylko jakis serwis moze pomóc? Bo wózek nie chce jechac w żadna strone,ani swiateł nie idzie właczyc. A przed tym jezdził do puki na wyswietlaczu nie pokazał sie "konieczny serwis"
 • Spec od Falowników
  Myślę, że jednak serwis jest konieczny. Wózek ci się zepsuł. Taki np. "serwis olejowy" nie zatrzyma wózka bez ostrzeżenia na środku placu.
 • Poziom 11  
  Jezdził do końca i na drugi dzień rana pokazał sie na wyświetlaczu "serwis za 0h" i pod spodem "konieczny serwis" i od tego momentu juz nic nie działa. Dzieki za podpowiedz bede dzwonil do serwisu.
 • Spec od Falowników
  To jednak jakiś przegląd planowy. Ale do Stila trudno cokolwiek znaleźć - wiedza serwisowa pilnie strzeżona.
 • Poziom 18  
  Witam .
  Coraz więcej producentów wózków broni się w ten sposób przed utratą płatnych przeglądów okresowych na rzecz tańszych alternatywnych serwisów . Np. w nowych wózkach Jungheinchich'a wózek zaczyna najpierw ograniczać prędkość jazdy , wyłącza lub ogranicza niektóre funkcje hydrauliki , a po przekroczeniu jakieś tam wartości motogodzin po przeglądzie pozwala na przejechanie np 15 minut i się wyłącza . Oczywiście dopuki nie przeleci Ci przegląd wózek jeździ , az nagle wywala symbol klucza i po jakimś czasie zaczyna się "walić" co ciekawe nie wykazując żadnego błędu . Wtedy pozostaje Ci tylko autoryzowany serwis , który zapnie się z laptopem do wózka skasuje Ci przeglądzik i Ciebie też niestety . Być może całkiem możliwe jest też takie rozwiązanie stosowane w Linde i Still'ach.