Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Honda Civic - za這瞠nie autoalarmu

08 Pa 2007 22:05 4719 9
  • Poziom 13  
    Witam serdecznie
    Posiadam samoch鏚 Honda civic 1994r silnik D13B2 poj:1.3 75KM 3 drzwiowy hatchback.Ostatnio postanowi貫m ze za這瞠 alarm zmusi這 mnie do tego 瞠 kto kreci sie przy nim i robi z這sliwe rzeczy:( (porysowany lakier,wgniecenie na drzwiach).Bardzo prosze was o wybranie alarmu do 150z z silownikami do drzwi i zeby by jakis przyzwoity oczywiscie nie wymagam za wiele bo to nie zbyt duza suma no ale na tyle mnie stac.Prosze rowniez jakies pomocne materia造 zwiazane z instalacja,przyznaje odrazu ze bede to robil pierwszy raz.Bardzo by mi sie przyda造 oznaczenia kolorow kabli w samochodzie czyli ktory od czego,co gdzie i jak zamontowac.Licze na wasza pomoc.Dziekuje i pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Sorki, 瞠 to pisz, ale wydaje mi si 瞠 potrzebujesz dw鏂h system闚, jeden do 150 z z si這wnikami, a drugi przyzwoity. Chyba b璠ziesz musia kt鏎y wybra.
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Kolega bebefirst ma ca趾owit racje, je郵i chodzi o cen zestawu.
    A poza tym japo鎍zyk, gdzie przewody rozpoznaje sie pokropkach, szlaczkach i innych "magicznych" znakach, to nie jest dobre auto na nauk.
  • Poziom 13  
    czemu sorki kazda wypowiedz sie przyda:].Na allegro widzialem za 149z z silownikami nie podaje linka bo mnie moderator opie.... ale podam tytul aukcji AUTOALARM ZESTAW Z ZAMKIEM CENTRALNYM ANTYNAPAD.I wygl康a na to ze to ca造 zestaw bez dodatkowych uk豉dow.Nie zniechecajcie mnie bo nie dam tak 豉two za wygrane:p.
  • Poziom 16  
    Opisujesz k這poty z samochodem „podrapany lakier , wgniecenia”, ale ten samoch鏚 nadal je寮zi, je郵i zamontujesz system za 150 z z Allegro to jest du瘸 szansa, 瞠 przestanie. Faktycznie w tym samochodzie s do嗆 dziwne oznaczenie kolorystyki przewod闚 (z paskiem srebrno nakrapiane) i niestety trzeba je weryfikowa, nie ma uniwersalnego 鈔odka.
  • Poziom 13  
    Pomo盧ie mi tylko z zamontowanie tego alarmu WIZARD FREEWAY 330.Bardzo pomocne by by這 je郵i byscie powiedzieli kt鏎e kable od czego ale watpie w to zebyscie podali wiec prosze o jakies wskazowki,rady bardzo mi zalezy na zamontowaniu tego alarmu.Pozdrawiam
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Cytat:
    "W徠pi w to 瞠by軼ie podali..."

Po pierwsze, mo積a u篡 wyszukiwarki. Na has這 "civic" wyskakuje 79 wynik闚 w dziale ZiO. Wi璚 nie rozumiem, sk康 te skamlenia. Po drugie, k豉nia si czytanie ze zrozumieniem. Bebefirst napisa:
    Cytat:
    "w tym samochodzie s do嗆 dziwne oznaczenie kolorystyki przewod闚 (z paskiem srebrno nakrapiane) i niestety trzeba je weryfikowa, nie ma uniwersalnego 鈔odka"

Po trzecie, skoro upar貫 si na monta zestawu z allegro, ca貫 150 z za komplet z centralnym, to raczej nikt rozs康ny nie b璠zie pomaga ci w robieniu sobie krzywdy.
  • Poziom 13  
    Mo瞠 ja napisze jak ja to widze i jak b璠e to robil wiec:
    1)kierunkowskazy zielono-鄴速y w srebrne plamki i zielono-b喚kitny w srebrne plamki w skrzynce bezp. bia豉 kostka 18 wejsc oznaczona M
    2)Drzwi:zielono-czerwony w plamki srebrne bia豉 wtyczka 10 wejsc
    3)Zasilanie plus znajde jakis tak tylko zeby nie zak逝ca innych odbiornikow lub pociagne od skrzynki pod maska,masa to do karoserii
    4)Blokada: z馧to-czarny przy stacyjke przecinam i zakladam kostki albo ladnie lutuje(reszta polaczen tak samo) z centralka w wyjscie od imobilajsera

To tyle jak narazie.Tak wog鏊e to zakupilem alarm Magicar 440.I mam kilka pytan dotyczacych schematu.Po co ten minus od drzwi mam go wpiac do jakiegos miejsca w karoserii czy gdzie jako mase??I po co te swiat豉 STOP i klapa na schemacie.I jeszcze prosilbym o rozszyfrowanie tych zamkow bo jakos dziwnie to rozrysowane.
    Jesli komus sie zechce to prosze mnie poprawic.
  • Poziom 33  
    Powiniene napisa do chi鎍闚 oni ci powiedz jak to co pod陰czy.Sorki za takie teksty ale mam uczulenie na chi雟zczyzn.Dobra rada napisz do tego co ci to sprzeda na allegro on pewnie wie.A potem b璠zie:panowie bo co nie dzia豉 pom騜cie.Nie wiem czy 50 z to tak du穎 by do這篡 do normalnego alarmu?A tanio to wiesz jak jest.Przewa積ie wychodzi dro瞠j...No ale to tw鎩 samoch鏚 i twoje pieni康ze.