Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xantia kod do radia. Na wyświetlaczu ----. Jak teraz mam wprowadzić kod?

08 Paź 2007 22:14 3683 9
  • Poziom 10  
    no więc panowie mam ten sam problem na wyświetlaczu pisze mi - - - - wpisałem błędny kod teraz juz kod znalazłem i co mam zrobić????
  • Poziom 17  
    Włącz radio i poczekaj , powinno Ci się odblokować po godzinie.
  • Poziom 10  
    tomasz jaj se nierób po godzinie?
  • Moderator Radia Samochodowe
    Kolega dobrze Ci radzi włącz zapłon , włącz radio i czekaj nic nie naciskając aż minie okres "kary" może być nawet więcej niż 1h

Nie podałeś nawet typu radia

Chyba że wolisz radę typu włóż do lodówki / zamrażarki :D :D :D :arrow: a potem do kubła :!: :!: :!: ze śmieciami oczywiście ;)
  • Poziom 10  
    to jest blaupunkt seryjne radi xantii wyłączyłem radio na pare godzin a dokładnie je wymontowaem
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Tylko tu nie doczytałeś dokładnie. Dopisałeś sobie jedną literkę - Y. Masz nie wyłączać radia, a WŁĄCZYĆ je na co najmniej godzinę i poczekać. Powinno zadziałać. Czasem ten czas może wynosić nawet i kilka godzin.
  • Poziom 10  
    gdzies mi sie zwarcie zrobiło radio nieświeci i zegarek mi tez niechodzi, który numer to bezpiecznika jest?
  • Poziom 1  
    W mojej Xantii jest podobnie tylko wyskakują na dole dodatkowe kreski, wtedy nie mozna zrobić nic ! Zostawiłem włączone radio zobaczę czy ponownie będzie mozna wpisać kod.
    Może znacie jakieś uniwersalne kody do takiego radia ???

Moderowany przez damiancz:

3.1.19. Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych.

• Poziom 34  
    krzyzio1055 napisał:
    Może znacie jakieś uniwersalne kody do takiego radia ???

nie ma uniwersalnych kodów do radia , tak samo jak dla telefonów komórkowych.
  • Moderator Radia Samochodowe
    Zamykam tą archeologię.