Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 610C Nie drukuje, miga pomarańczowa dioda

09 Paź 2007 14:56 3008 7
  • Poziom 10  
    Witam
    Pomimo przeczytania wielu postów o temacie podobnym do mojego niestety nie udało mi się znaleźć odpowiedzi rozwiązującej mój problem, a problem polega na tym:

Przedmiot badania:
    Drukarka HP DeskJet 610C

Objaw: Nie drukuje strony testowej, po przytrzymaniu przycisku wznowienia zaczyna migać pomarańczowa dioda (karetka stoi dalej w miejscu), aby wyłączyć urządzenie należy odłączyć zasilacz (w tym momencie nie działa przycisk power)

Podjęte kroki: Czyszczenie paska kodów, czyszczenie styków cardrige oraz styków w karetce, pranie pampersa, wymiana płyty głównej na płytę od HP 690C, wymiana cardrige

Rozwiązanie: ?? Może ktoś miał podobny problem. Wszelkie sugestie oraz porady są bardzo mile widziane :)
  • Poziom 37  
    Podmień cardrige może to one winne.
  • Poziom 10  
    Cytat:
    Podjęte kroki: Czyszczenie paska kodów, czyszczenie styków cardrige oraz styków w karetce, pranie pampersa, wymiana płyty głównej na płytę od HP 690C, wymiana cardrige

jw. Były podmieniane

• Poziom 31  
    Moim zdaniem uszkodzona karetka kardridzy lub płyta główna. Z tego co pamietam, to 690 ma inne kardridz czarny niż 610 i może dlatego podmiana płyty nic nie dała.
  • Poziom 10  
    Ok wobec tego idę podmienić również karetkę z tuszami. Niebawem podzielę się wrażeniami :)
  • Spec od drukarek
    Rzeczywiście, modele 610C i 690C mają inne kartridże czarne: ta pierwsza używa nr 20, a ta druga - 29. Kolorowy jest ten sam (49).
  • Poziom 10  
    No niestety po wymianie karetki na tą z 690c sytuacja jest identyczna... Ktoś ma może jeszcze jakieś sugestie?
  • Poziom 15  
    może silniczek od napędu paska miałem kiedyś taki przypadek podmien płytke z czujnikiem otwarcia klapy górnej