Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sieci bezprzewodowe

jacek.k 23 Nov 2003 10:31 1810 4
    jacek.k
    Level 11  
    Witam! Właśnie piszę pracę na temat sieci bezprzewodowych. Potrzebuję opinii użytkowników o sprzęcie. Jaki? Jakiej firmy? itp. Chodzi o bezprzewodowe karty, anteny i inne urzadzenia. Proszę o info na forum lub na maila jacek.k(malpa)konin.lm.pl. Z góry dzięki! :roll:
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    techrys
    Level 28  
    Nie żebym był złosliwy, ale użyj przycisku szukaj - otrzymasz tyle opinii że będziesz potrzebował kilku nocy żeby wszystko przeczytać.
    bflip
    Level 11  
    moze być takie połączenie ale i tak kabel jest lepszy

Dodano po 34 [sekundy]:

a co do kosztów to wychodzi podobnie
    litleboy
    Level 11  
    techrys wrote:
    Nie żebym był złosliwy, ale użyj przycisku szukaj - otrzymasz tyle opinii że będziesz potrzebował kilku nocy żeby wszystko przeczytać.

Witam
    Proszę o pomoc z połączeniem dwóch komputerów radiowo.

Mam dwie karty D-Link, w jednym komputerze DWL-540+ a notebook'u DWL-650+.

Oba komputery chodzą na WinXP Professional SP2.

Do komputera w domu mam podłączony internet skrętką od kolegi u którego stoi serwer linuksowy, w koputerze w domu mam sieciówke zwyklą oraz D-Link DWL-540+, w notbooku mam D-Link DWL-650+. jak skonfigurować żeby oba widziały się w sieci oraz żeby na obu działał internet.

Po podłączeniu kart sieciowych nie widzą one żadnej sieci. nawet nie widzą się między sobą.

komputery stoją od siebie w odległości 1 metra

Moje IP to 192.168.0.11 brama domyślna 192.168.0.22
    internet jest dostarczany od tpsa do serwera, następnie od serwera przez router do mnie.

Przy połączeniu obu komputerów skretką nie miałem żadnych problemów.

Z góry dziękuję za pomoc.