Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

x640 mikrofon - wyrwane pola lutownicze. Potrzebna solucja.

dyzio88 09 Oct 2007 23:28 1362 6
    dyzio88
    Level 17  
    witam mam taki problem dostałem w/w model w którym nie wiem jakim cudem ale wyrwane sa pola lutownicze od mikrofonu potrzebuje solucjie do tego. zaznaczam że żeby nie pisać weź serwisówkę i zobacz bo nie umiem ich czytać!!! pozdrawiam dyzi88
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    dyzio88
    Level 17  
    kolego ja w nich siedzę od dziś i znam wielu ludzi z tego forum co też nie umią ich czytać a znają sie zajebiście na tym!!!
    smootny

Level 18  
    dyzio88 wrote:
    kolego ja w nich siedzę od dziś i znam wielu ludzi z tego forum co też nie umią ich czytać a znają sie zajebiście na tym!!!

Skoro tak zajebiście znają się na "tym" nie umiejąc czytac serwisówek - wytłumaczcie mi jak oni naprawiają te telefony ????

Znam wielu takich "Magików" w dosłownym tego słowa znaczeniu lecz serwisówki w normalnym serwisie to podstawa - inaczej przychodzą ludzie z fonami po nich i " panie mam taki a taki problem, tam nie naprawili może panu sie uda" jak sie uda posprzątać po poprzedniku to da sie naprawić a jak nie to nie ... lecz nie wszyscy to już rozumieją.....

Faktem jest iz nie które "SERWISY" jeżeli nie są w stanie czegoś naprawić - to pomagają takiemu telefonikowi - a wtedy już nikt nic nie zrobi....
    !! TAK takich mamy serwisantów w naszym kraju - ale jak to zainteresowani tłumaczą - nikt nie powie bynajmniej że ci pierwsi nie dali rady a ci drudzy dali radę i są lepsi.

TO JEST CHORE !!!
    dyzio88
    Level 17  
    to weź daj solocię i z kończy temat bo to sie zaczyna o chodzić od tematu a co bo serwisówek dla mnie powinny być prostrze ja ich nie umiem czytać i tyle
    dyzio88
    Level 17  
    przepraszam za kłopoty ale z tej serwisówki wyczytałem nie było to trudne temat zamykam