Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki jest najlepszy program do obróbki video ?

10 Oct 2007 12:47 31254 14
  • Level 24  
    Witam
    Potrzebuję program do obróbki video, zdjęć. chodzi mi dokładnie o to, żeby można było spowalniać filmiki video, dodawać napisy, wycinać dzwięk itp :)
    a także żeby było można robić przejścia po między filmami a zdjęciami.
    Mam pytanie... Jaki polecacie program do obróbki wideo?
    ulead video? jak tak to jaka wersja
    adobe premiere pro 2?
    jak macie jakieś inne nazwy programów bd bardzo wdzięczny.
  • Level 22  
    Polecam Pinacle studio wlasnie zaczalem uzywac wersji 11 ultimate i jest fajniutka . Slyszalem ze Edius jest dobry ale nie mialem z nim stycznosci jak by ktos mial sume kontorlna na emule zeby mozna bylo sprawdzic co ten program potrafi bylbym wdzieczny
  • Level 20  
    Potwierdzam Pinacle jest super, ale są również inne np: Adobe Premiere (konieczna instrukcja obsługi), albo łatwiejsze w obsłudze np. Ulead Video Studio, czy darmowy Virtual Dub.
    Najlepiej przyzwyczaić się do jednego, jak masz dobre pomysły na obróbkę to i najgorszym programem zrobisz niezły film.
  • Level 12  
    Zdecydowanie polecanm Pinacle. Możesz ściągnąć trial (waga ok. 250M) albo poszukaj wersji 11 (waga ok.4G)
  • Level 24  
    hmm... tylko jeden minus tego programu że nie można go zapisywac ani w Avi, Mpeg itp... A także nie można robić czegoś takiego, tak jak w power poincie np: jakiś tekst nadlatuje albo się pojawa...
  • Level 33  
    Jarek2140 wrote:
    hmm... tylko jeden minus tego programu że nie można go zapisywac ani w Avi, Mpeg itp...

W Pinnancle nie można zapisywąć do MPEG? Można i to w kilku formatach. Dlaczego wprowadzasz pytającego w błąd?
  • Level 37  
    "Jarek2140"
    W samym programie ver.10 którą używam są do uruchomienia (za "drobną" opłatą) efekty których zwykłe odtwarzacze DVD nie są w stanie nawet (nie wyrabiają) odtwarzać.
    To o jakich efektach ty piszesz?
    (o dodatkach do 10 nawet nie wspominam i cekawe jakie są w 11).

Pozdrawiam.
  • Level 24  
    ja mam wersję 11... i nie można zapisać projektu jako mpeg, avi, mp4 itp... a o efekty chodzi mi np: że jakiś tekst nadlatuje typu spirala, okrąg no tak jak jest power poincie
  • Level 10  
    Fajne programy to są Studio 10 i Ulead VideoStudio 10 ten drugi jest troszke lepszy od programu Studio 10
  • Level 10  
    Mi ten program się też podoba lepszy od Studio 10
  • Level 11  
    Moim zdaniem Ulead Video Studio lub Adobe Premiere Pro CS3:)
  • Level 1  
    Mam Ulead Video Studio 10 i zrobilam filmik ale nie wiem jak go zapisac tak zeby mozna bylo wrzucic na youtube'a badz na wrzuta.pl zapisalam go poprzez File--->Save As... ale on otwiera mi sie tylko za pomoca Ulead a ja chce tez np w Windows Media Player.... Pomóżcie to pilne i sorki jesli juz bylo takie pytanie to odeslijcie
  • Level 20  
    File-->save As.. zapisujesz tylko projekt. Film muszisz zapisać klikając na Share a potem naciśnij Create video file, pojawi się lista możliwości w jakim formacie chcesz to zapisać
  • Level 15  
    Witam, jakim kodem można uaktywnić Dolby 2CH Encoding w Pin11,aby czytał pliki XX.MOD tak jak to robi Uled?