Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programowanie PINKODu - Challenger NT Toyota Avensis

14 Paź 2007 13:17 4921 2
  • Poziom 2  
    Witajcie,

Przeszukałem całe forum, ale nie byłem w stanie znaleźć odpowiedzi na pytanie w jaki sposób zmienić/przeprogramować PINKOD w alarmie Challenger NT w Toyocie Avensis (2005).
    Będę bardzo wdzięczny jak się ktoś podzieli tą informacją lub wklei instrukcję programowania tego alarmu.

TIA,
    Michał
  • Poziom 26  
    majkol napisał:
    ...............................
    Będę bardzo wdzięczny jak się ktoś podzieli tą informacją lub wklei instrukcję programowania tego alarmu.
    ...........................................

Mówisz i masz....
    Wprogramowanie nowego PIN KODU
    1. Włączyć stacyjkę w pozycję zapłon.
    2. Wprowadzić aktualny PIN KOD, ostatniego naciśnięcia nie puszczasz, dioda LED zapali się.
    3. Puścić przycisk i wyłączyć zapłon.
    4. Ponownie nacisnąć przycisk (dioda LED zacznie migać) i trzymać do czasu usłyszenia
    sygnału syreny.
    5. Po usłyszeniu syreny puścić przycisk i można rozpocząć programowanie nowego PIN KODU.
    6. Wprowadzić pierwszą cyfrę, czekać na potwierdzenie wprowadzonej cyfry sygnałem
    syreny.
    7. Wprowadzić drugą cyfrę, czekać na potwierdzenie wprowadzonej cyfry sygnałem
    syreny.
    8. Wprowadzić trzecią cyfrę, czekać na potwierdzenie wprowadzonej cyfry
    sygnałem syreny.
    9. Po długim sygnale syreny włączyć zapłon i wprowadzić nowy PIN KOD zakończenie
    procedury programowania sygnalizowane będzie sygnałem syreny.
    Jeżeli chcesz wprogramować tylko jedną cyfrę, to nie wykonujesz czynności w pkt.7 i 8. Po
    wprowadzeniu pierwszej cyfry czekamy na sygnał syreny. Czynność z pkt. 9 ma na celu
    potwierdzenie programowanego PIN KODU. Jeżeli w pkt. 9 wprowadzisz inny kod, nowy
    kod nie zostanie zapamiętany. Będzie w dalszym ciągu stary kod.
  • Poziom 2  
    Wielkie dzięki!