Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Programowanie PLC. Ma ktoś jakieś materiały po polsku?

Hadway 14 Oct 2007 16:51 5189 13
SterControl
    Hadway
    Level 11  
    moj problem dotyczy programowania sterowników PLC siemensa ma ktos może jakieś materiały po polsku żeby można sie było czegoś wiecej o tym dowiedzieć??
  • SterControl
  • Helpful post
    trosis
    Level 11  
    po polsku to nie wiem, ale po angielsku albo po niemiecku sporo kursów na stronie simensa
  • SterControl
    Hadway
    Level 11  
    dzieki bardzo, znalazłem tez na innej stronie jak chcesz to sie do mnie odezwij to sie podziele informacjami
    machina84
    Level 10  
    Przeczytałem o materiałach do sterowania PLC. Byłbym bardzo zainteresowany materiałami po polsku. Odezwij sie jak możesz.
    Pozdrawiam.
    pawelzad
    Level 11  
    Jak masz trochę wolnych oszczędności to polecam firmę "INTEX" w Gliwicach. Prowadzą bardzo dobre szkolenia programowania sterowników Siemensa dla początkujących i zaawansowanych. Mnie akurat wysyła firma , w której pracuję.

http://intex.com.pl/
    automatyk1
    Level 10  
    pawelzad wrote:
    Jak masz trochę wolnych oszczędności to polecam firmę "INTEX" w Gliwicach. Prowadzą bardzo dobre szkolenia programowania sterowników Siemensa dla początkujących i zaawansowanych. Mnie akurat wysyła firma , w której pracuję.

http://intex.com.pl/

CZEŚĆ BYŁEM NA SZKOLENIU SIMENSA S7 W GLIWICACH MAM MATERIAŁU PO POLSKU ALE JEST TEGO SPORO DO ZESKANOWANIA
    machina84
    Level 10  
    Jeśli tego jest naprawdę bardzo dużo to nie rób sobie problemów.. Pomęcze się z angielskim.. Wielkie dzięki za zainteresowanie..
    grzesce
    Level 11  
    Sam z całą pewnością mogę polecić firmę Intex w Gliwicach.
    Byłem na podstawowych kursach Programowania S5 i S7 - materiały dostarczają po Polsku ale jak pisze Automatyk1 jest tego sporo do skanowania.
    Jeśli ktoś zastanawia się nad kursem ze Step-a to naprawdę dobrym rozwiązaniem będzie szkolenie w Intex-ie
    dorotata
    Level 16  
    chętnie piszę się na xero, jeśli skan pracochłonny - proszę o warunki, pokryję koszty.
    doro
    markom
    Level 19  
    Chetnie Wam odsprzedam za niewielkie pieniadze materiały do nauki programowania sterowników PLC simatic S5. Jak jestescie zainteresowani to prosze pisac na priv. Pozdrawiam
    jaceko
    Level 11  
    Mam co nieco o programowaniu S 7 po polsku prawdopodobnie na sieci coś się znajdzie ale jakby ktoś chciał to napiszcie na priv.:D:D
    woltronix
    Level 11  
    Jak chcesz sie nauczyć dobrze władać sterownikami PLC to na początek LOGO siemensa wystarczy tam się nauczysz wszystkich funkcji itp. Ja swoją przygode ze sterownikami siemensa rozpoczełem w szkole w 2 klasie tech. mechatronicznego jsk wcześniej wspomniałem na początku było logo puźniej budowaliśmy ekłady sterowane elektrycznie tzn. przekaźnikowo i jak to już sie załapało to S7 siemensa to była pestka. Osobiście polecam książki do mechatroniki (te autorstwa niemców, bo wg. mnie są najlepsze) i jeszcze do tego PROGRAMOWANIE STEROWNIKÓW PLC autorstwa T.Legierski, J.Kasprzyk, J.Wyrwał, J.Hajda kupisz max za 50 zł. na allegro