Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

radio Firstline FCR800 po zamienieniu pluza i minusa

tomek2 14 Paź 2007 17:09 1891 6
  • #1 14 Paź 2007 17:09
    tomek2
    Poziom 15  

witam mam wyżej wymienione radio i ktoś źle bieguny podłączył końcówki poszły chociaż ta dioda co jest na zabezpieczeniu niby nie powinna do tego dopuścić no ale końcówki wyjąłem i radio nadal nie reaguje czyżby "mózg" padł pomocy bo radyjko naprawdę fajne.

0 6
  • #2 14 Paź 2007 21:33
    waldec
    Poziom 18  

Witam.Najczęściej pada końcówka mocy ale zobacz czy niema gdzieś upalonej ścieżki czy nie jest rozerwany kondensator elektrolityczny.Powodzenia Waldec

0
  • #3 18 Paź 2007 21:42
    tomek2
    Poziom 15  

witam radio ruszyło znaczy po załączeniu napięcia zasilania włącza sie ale nie reaguje na żaden przycisk co mogło pójść jeszcze procek by padł ?? pomocy!!

Dodano po 8 [minuty]:

i ile by procek kosztował czy to sie w ogóle opłaca?

0
  • #4 19 Paź 2007 22:43
    waldec
    Poziom 18  

Witam.Ruszyło to znaczy w głośniku słychać coś czy tylko świeci się skala?Sprawdź czy nie jest gdziś upalona ścieżka.Waldec

0
  • #5 20 Paź 2007 16:34
    tomek2
    Poziom 15  

radyjko sie włącza na wyświetlaczu jest tak normalnie jakby tuner był włączony jest skala no ale nie reaguje na żadne przyciski ścieżki są całe co może być?

Dodano po 3 [minuty]:

a w głośnikach nic nie słychać bo radyjko włączam bez końcówek mocy bo narazie nie wiem czy mi sie opłaca kupić jak może procek padł albo coś większego także pomóżcie!!

0
  • #6 20 Paź 2007 19:55
    waldec
    Poziom 18  

Witam.Włącz jakikolwiek głośnik i antenę.Zobacz czy odbiera jakąś stację.Zobaczymy co dalej.Waldec

0
  • #7 21 Paź 2007 02:31
    tomek2
    Poziom 15  

ale radyjko odpaliłem bez końcówki mocy a kupować końcówkę jeśli poszło coś poważnego mija sie z celem.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo