Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitor : DM PAM 12 ACTIW jako naglosnienie na małą sale ?

bomber 14 Paź 2007 20:03 486 0
  • #1 14 Paź 2007 20:03
    bomber
    Poziom 24  

Witam
    Chciałbym sie dowiedzieć czy ten sprzęt sobie darady na małej sali, oraz czy sie nie bedzie przegrzewał. Jak wiemy LDM jest solidna firma (chyba) i jak jest napisane 150 w RMS to tyle jest i jak jest 97 db to chyba też tyle jest. A ja miałem okazje sie pobawic sprzętem 2*glosniki ldm 200 w i powermixer tez ldm 2*140 w i powiem że byłem zdumiony choć sala była duża (szkolna sala gimnastyczna) nawet na koncu było czuć bass całym ciałem. I jak mi sie wydaje to ten monitorek powinien dać połowe tego co wtedy było- czy dobrze mi sie wydaje ? Martwi mnie to czy ta kolumna ma jakieś chłodzenie aktywne, mimo iż pisze na stronie producenta że ma to nie widze jakoś żadnych otworów wentylacyjnych? A może są z przodu ? Przecież LDM to chyba dobra filma i by nie pozolili na to żeby to tak było bez solidnego chłodzenia :|
    Choć z 2 strony zastanawia mnie waga jak to możliwe że przy 12 kg tam jest trafo (a może zrobili to impulsowo) ? oraz te wszystkie głośniki .. coś za mało chyba :cry: :?:
    Dodam że ma to być coś w stylu dyskoteki. Wcześniej grali tam na jakiś głośnikach no name(domowych) i wzmacniaczu domowym sony 2*50w rms i jakoś było :D wiec chyba z tym glosnikiem mimo że 1 chyba powinno być o niebo lepiej?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME