Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sharan alhambra galaxy i kontrolki na desce rozdzielczej

14 Paź 2007 23:39 14604 6
  • Poziom 9  
    mam alhambre z 98 roku 1.9 tdi.
    posiadam ja od kilku miesiecy ale dopiero teraz tem. spada ponizej magicnych 5 st celsjusza :)))

i mam wobec tego pytanie:
    na zegarach jest rysunek auta, po przekreceniu kluczyka testuje zarowki oswietlenia auta oraz pokazuja sie dwie takie gwiazdki na gorze auta.

dzisiaj jak temp. spadlado 4 st celsjusza jedna (lewa) gwiazdka sie zapalila, domyslam sie ze to jakies "ostrzezenie" przed oblodzenie jezdni czy cos w tym stylu. prosze mi wyjasnic dlaczego apalila sie tylko jedna "gwiazdka" czy nie powinn swiecic sie obie ? a moze druga zapali sie przy jeszcze innej temperatuze ?

za wszystkie odpowiedzi bede wdzieczny

albert
  • Poziom 12  
    Dokładnie jest tak jak piszesz, druga zapala się przy ok 0 stopni i wtedy palą się dwie. Przynajmniej u mnie tak jest. Wygląda na to że wszystko jest OK.

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    ok, dzisiaj rano jak wsiadlem do auta i bylo 0 st rzeczywiscie zapalily sie dwie :)

ale najbardziej jestem zadowolony z tego ze webasto sie w koncu odpalilo :):):)
  • Użytkownik obserwowany
    witam....pierwsza kontrolka po lewej stronie zapala się okolo 4 stopni ( i jest to oznaka ze jezdnia moze bys sliska oszroniona ) jak sie zapali druga po prawej stronie to znaczy ze jest -moze byc oblodzenie na jezdni i zapala się 0 stopni jak jest........pozdrawiam....
  • Poziom 11  
    albert_szpenio napisał:
    ok, dzisiaj rano jak wsiadlem do auta i bylo 0 st rzeczywiscie zapalily sie dwie :)

ale najbardziej jestem zadowolony z tego ze webasto sie w koncu odpalilo :):):)

To Ty Albercik takich rzeczy nie wiedziałeś :D