Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony MEX-bt2500 i Nokia N95

anntek 15 Paź 2007 00:33 3236 6
  • #1 15 Paź 2007 00:33
    anntek
    Poziom 20  

Witam. Mam taki problem zakupiłem radio sony mex-bt2500 (oczywiście nowe), po zamontowaniu wszystko ładnie gra i buczy. Lecz gdy sparowałem i uwierzytelniłem moją Nokie N95 z radiem nie działa mi zestaw głośno mówiący. MP3 gdy przesyłam z N95 za pomocą BT wszytko ok radio pokazuje że wykryty i muza w głośnikach gra. Natomiast gdy przejdę w radiu na zestaw głośno mówiący "BT Phon" i ktoś do mnie zadzwoni to dzwonek z telefonu w głośnikach słyszę ale po odebraniu rozmówcy nie i on mnie też nie słyszy a na radiu mruga napis "BT Phon". Robiłem wszytko tak jak w instrukcji i nadal nic czego to może być przyczyna?

0 6
  • #2 16 Paź 2007 01:47
    Saper 18
    Poziom 18  

Mogę się mylić ale morzliwe ze wymiana danch miedzy radjem a kom. działa w jedną stronę , morzliwe że w kom. jest przestawiona jakaś opcja .
    Ja ma radyjo JVS i jak ktoś domnie dzwoni to tylko wciskam główne pokrętło i juz rozmawiam . Możliwe że jeszcze jest opcja w radiu opcja rególacji głośności rozmowy i morze byc wyciszona .

I jak tu wierzyć w tak napisany tekst ? <SławeK>

0
  • #3 16 Paź 2007 14:30
    anntek
    Poziom 20  

Jak ktoś do mnie dzwoni to też słyszę w głośnikach dzwonek ale jak odbiorę rozmowę to ani on mnie nie słyszy ani ja jego

0
  • #4 17 Paź 2007 16:09
    anntek
    Poziom 20  

Dzisiaj sprawdziłem moje radio na innym telefonie Nokia. Gdy go podłączyłem widniała tylko jedna ikona na radiu (pierwsza od góry na rysunku- czy zestaw głośno mówiący samochodowy) i gdy zadzwoniłem do niego było wszytko ok czyli on mnie słyszał ja go. A jak podłącze moją N95 to widnieją dwie ikony. Gdzieś w instrukcji czytałem że jak jak jest włączona opcja przesyłania muzyki to głośno mówiący nie będzie działał. Tylko nie wiem jak to wyłączyć???

Dodano po 1 [minuty]:

A tu zdjęcie ( w czerwonej ramce są ikony zaznaczone od góry jest zestaw słuchawkowy a na dole przesyłanie muzyki)
    Sony MEX-bt2500 i Nokia N95

0
  • #5 05 Lis 2007 22:23
    domelfm
    Poziom 16  

w instrukcji pisze ze musisz rozłaczyć audio bt i bedzie wtedy dzialać fon...
    A przy okazji mam pytanie jak wyglada sytuacja gdy słuchasz radia i nagle ktoś dzwoni a ty masz połączony fon z radiem ?
    Musisz przełączać zrudło na bt fon czy automatycznie przelączy ??

0
  • #6 19 Lis 2007 22:25
    anntek
    Poziom 20  

szczerze nie wiem bo do tej pory nie udało mi sie N95 połączyć a poza tym nie wiem jak rozłączyć BT Audio wiesz może jak?

0
  • #7 24 Lip 2008 12:14
    booboss
    Poziom 9  

Czy ktoś mógł by powiedzieć jak sprawuje się mikrofon w tym radiu w funkcji bluetooth. Testowałem takie ustrojstwo jak Dalco i tam mikrofon to żenada. Prawie wcale mnie nie słychać po drugiej stronie. Zależy mi na jakimkolwiek radiu w którym mikrofon naprawdę działa.

0
  Szukaj w 5mln produktów