Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KDC-X869 synteza.

Mariusz0109 16 Paź 2007 11:39 929 1
  • #1 16 Paź 2007 11:39
    Mariusz0109
    Poziom 10  

Wie ktoś może jak zmienić w tym radyjku syntezę z amerykańskiej na naszą europejską. Procesor tego radyjka to NEC D703033BGC identyczny siedzi w radyjku KDC-W8027 (wypuszczone na nasz rynek z europejską syntezą ) które posiada zresztą tą samą płyte i większość części. Z moich obserwacji i porównania obydwu modeli sądzę że jest to kwestia przelutowania dwóch rezystorów ale jeśli możecie skorygujcie mnie i wypowiedzcie się w tej sprawie.

0 1
  • #2 20 Paź 2007 15:48
    goncek
    Poziom 2  

Witam .
    Mam problem bo kupilem radio kenwood KDC-MP235 (takie sa jego oznaczenia w USA) ale w polsce znalazlem to samo radio o identycznych parametrach z identycznym wygladem KENWOOD KDC-W4037. Problem jest taki , ze niestety wersja amerykanska ma skoki czestotliwosci co 0.2 i czestotliwosci zawsze mam niepazyste jak np : 88.1 , 88.3, 88.5,..., az do konca zakresu. zawsze skoki czestotlwiosci co rowne 0.2 i przez to lapie 1/3 stacji w polsce... Czy jest jaki kolwiek sposob na przestrojenie lub przegranie oprogramowania z wersji europejskiej do wersji amerykanskiej??? jesli kiedy kolwiek , ktokolwiek mial stycznosc lub wie jak to zrobic blagam dajcie mi znac , bo duzo jezdze i bez radia czuje sie jak bez prawej reki. Dzieki i pozdrawiam !!!

0