Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi 2.5 TDI elektroniczna czy mechaniczna awaria pompy VP44

MSWOLA 15 Jun 2009 19:26 125011 63
    niuniu36

Level 27  
    Witam robię tych pomp około 5 dziennie jak potrzebujecie jakiś części ,albo naprawić sterownik,lub całą pompę piszcie na PW albo dzwońcie 790 718 520 pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych użytkowników aut z pompami serii VP
  • IGE-XAOIGE-XAO
    bodzio012
    Level 32  
    hajdii wrote:
    witam
    mam problem wymieniłem rozrząd auto chodziło normalnie dopóki przez przypadek nie zgasiłem auta na biegu i już nie mogłem go odpalić . Po paru minutach zaczyna mrugać znak świecy żarowej .
    czy pompka w zbiorniku służy tylko do przelewania paliwa , czy też tłoczy paliwo do filtra paliwowego?

podłącz się i zczytaj błędy
  • IGE-XAOIGE-XAO
    Darthtemplar
    Level 10  
    Witam

W moim aucie VW Passat B5 2.5TDI V6 150KM (silnik z AUDI) coś padło, ostatnio odpalam bez problemu cofam i zgasł odrazu bez żadnego duszenia. Komputer (nie wiem czy to VAG czy co to tam) pokazuje błąd kąta wtryskiwaczy, czy to pompa i jeżeli to pompa wtryskiwaczy to jest uszkodzenie mechaniczne czy coś innego i czy da sie naprawić bez oddwania do regeneracji? Jak ktoś potrafi coś z tym zrobić i mieszka w wojewódźtwie pomorskim i chętnie sie pofatyguje ewentualnie nie wiele dalej (mieszkam w Starogardzie Gdańskim)
    niuniu36

Level 27  
    Witam bez regeneracji mechaniki się nie obejdzie,jak chcesz wiedzieć więcej zadzwoń 790 718 520
    Pozdrawiam