Na początku , chciałem się przywitać z wszystkimi forumowiczami
. Więc tak nie jestem żadnym szpecem od mechaniki ani elektroniki .Moja praleczka zawiodła , popsuła sie . Podczas prania zaczęła zgrzytać szumieć no i nagle zatrzymała się . Silnik nie daje rady z pociągnięciem bębna , bęben bardzo ciężko się kręci , więc postawiłem na łożyska. Kupiłem już nawet nowe w serwisie , razem z uszczelniaczem. --------------------Chciałbym je sam wymienić gdyż cena usługi -- 200zł trochę mnie przeraża. Proszę o pomoc. Muszę to zrobic jak najszybciej bo Żonka mi płacze
Dzięki i pozdrawiam .