Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lexmark E322, ilość wydruków z tonera

18 Paź 2007 19:26 3116 7

• Poziom 30  
    Witam
    Potrzebuję informacji odnośnie drukarki laserowej Lexmark E322 :
    1- na ile wystarcza toner startowy w tej drukarce ?
    2- na ile wystarcza toner nowy orginalny w tej drukarce ?
    3- na ile wystarcza toner regenerowany w tej drukarce ?
    4- czy można zregenerować toner już raz regenerowany ? /toner narazie jeszcze drukuje
    5- ile sypie sie proszku podczas regeneracji do kasety?
    6- na co zwrócić uwagę podczas rozbierania i składania kasety?
    Posiadam instrukcję regeneracji, proszek , czip i dobre chęci :-)
    Nigdy nie regenerowałem Lexmarków i stąd moje pytania.
    Za wszystkie podpowiedzi z góry dziekuję.
  • Poziom 27  
    toner regenerowany - chip na 6.000 kopii
    Lexmark E320, E322
    08A0475 Kaseta z tonerem 3000
    08A0476 Zwrotna kaseta z tonerem 3000
    08A0477 Kaseta z tonerem o wysokiej wydajności 6000
    08A0478 Zwrotna kaseta z tonerem o wysokiej wydajności 6000

• Poziom 30  
    Dzięki Eseli za szybką odpowiedz. Drukarka ma wydrukowane 9760 stron, czyli startowy 3000+regenerowany 6000=9000 tys. Narazie nic na panelu nie wskazuje na koniec kasety.
  • Poziom 13  
    Tak od razu wszystko pisać, wystarczy sprawdzić na stronie producenta, ale żeby tak kawa na ławę? Google.com jest od takich pytań, nie odbierajcie ludziom chleba.

• Poziom 30  
    Kolego Serkomp, żaden producent nie przewiduje regeneracji swoich kaset, i nie ma na swojej stronie takich danych, Ty jako wszyskowiedzący powinienes o tym pamiętać :-) Co do orginałów to sie zgadzam, oczywiście masz racje. A tak w ogóle to od tego jest forum Elaktroda, żeby starac sie pomóc, a nie robić głupie uwagi.
  • Poziom 13  
    Pozwól kolego laserjack, że Cię zacytuję z innego posta :"Lexmark E120 to nie drukarka, to zabawka dla dzieci. Na tym forum można komuś podpowiedzieć, ale żeby sobie zabierać chlebek, bez przesady."
  • Poziom 27  
    "można komuś podpowiedzieć, ale żeby sobie zabierać chlebek, bez przesady" - co miałeś na myśli - bo według mnie udzielając informacji na ile kopii starcza toner, nie odbieram sobie chleba .

• Poziom 30  
    Serkomp napisał:
    Pozwól kolego laserjack, że Cię zacytuję z innego posta :"Lexmark E120 to nie drukarka, to zabawka dla dzieci. Na tym forum można komuś podpowiedzieć, ale żeby sobie zabierać chlebek, bez przesady."

Kolego Serkomp, może byś napisał o co chodziło w tamtym temacie,a nie przytaczał moją wypowiedz wyjętą z kontekstu. Właściciel tamtego postu pytał sie o ,,wyzerowanie czipa ,, w Lexmrku E120 . Jak widać po moim opisie już paru osobom pomogłem w przeciwienstwie do Ciebie.