Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lexmark 5130 problem z drukowaniem

mara78 18 Paź 2007 20:34 1202 3
  • #1 18 Paź 2007 20:34
    mara78
    Poziom 12  

witam
    Znajomy przyniósł mi do naprawy drukarkę lexmark 5130. Coś z zasilaniem, gdy ją uruchomiłem okazało się że jeden z cartridge(kolor)
    ma uszkodzoną elektronikę i drukarka go nie widzi błąd 50c
    Czy ma to wpływ na wydruk w kolorze czarnym?
    Jak próbuje cos wydrukować najpierw wyskakuje błąd o braku naboju, a następnie jak robię dalej drukarka pobiera papier, słychać jak by drukowała a kartka wyjeżdża biała.
    Nabój czarny wydaję się dobry gdyż na mokrej chusteczce zostawia ślady, a jak w niego dmuchnąłem z dyszy wyleciał tusz.

• #2 19 Paź 2007 10:01
    Serkomp
    Poziom 12  

Wymień najpierw czarny, w smarkach czasem się tak dzieje, że zostawia atrament ślady ale i tak nie drukuje z kompa. Kolor nie ma wpływu na wydruki z czarnego i nie musi być włożony. Można spokojnie wyjąć i będzie szło na jednym naboju.

• #3 22 Paź 2007 10:36
    DiZMar
    Spec od TV

Tylko aby był wydruk tyrzeba odhaczyć "Drukuj w skali szarości" mimo że dokument jest czarno-biały. Tak przynajmniej mam przy uszkodzonym (zaschniętym) kolorowym w Lexmark X1250

• #4 22 Paź 2007 11:12
    mara78
    Poziom 12  

Niestety nadal wyjeżdża czysta karka.
    Być może coś z nabojem.
    Jeden cartridge do tej drukarki kosztuje kolo 50 - 60 zł i szkoda mi wydać tyle kasy dla testow.
    Gdybym miał możliwośc sprawdzenia naboji,
    i wiedział bym, że to jest ich wina To warto byłoby jeszcze zainwestować w drukareczke.
    pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME