Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Epson Stylus Photo RX425 - reset komunikatu

radexior 18 Oct 2007 21:15 3562 2
 • #1
  radexior
  Level 2  
  Dzień dobry.
  Chciałbym spytać jakiego programu mogę użyć by 'zrestartować' jeżeli dobrze pamiętam licznik bębna czy głowicy. Wiem że może to grozić wylaniem tuszu w wnętrzu całej drukarki, przelania jeżeli dobrze pamiętam 'pampersa'. Prócz programu do restartowania tego prosiłbym o program który restartowałby czip na tuszu żeby można było drukować dłużej na 'pustym' bo nieraz ma jednak ździebko albo coś co oszukuje drukarkę.
  Drukarka to tak jak w opisie Epson Stylus Photo RX425 podłączona przez port USB, numery tuszów to T0551 T0552 T0553 T0554.

  Próbowałem szukać przez google podobnego tematu na forum nie znalazłem.
  Jeśli jednak taki jest proszę o link. SSC service utility mi nic nie daje, instrukcje jak ręcznie zrestartować też nic. Było jeszcze kilka programików ale one też nie działały -.-"
 • #2
  tadik1

  Level 15  
  Sam reset przepełnionego pampersa nie rozwiązuje problemu i nie uchroni Twojej drukarki przed zalaniem tuszem. Trzeba rozebrać drukarkę i wymienić, albo wyprać pampersa.
 • #3
  radexior
  Level 2  
  Wiem że jak zrestartuje chip to pampers i tak później czy wcześniej wyleje ~~ ale czasami akurat się trafi i buh chce od tak serwisu a !!! muszę !!! coś wydrukować.


  Mi nie działa SSC Service Utility i wiem że i tak pewnie się pampers przeleje
  więc w ogóle nie potrzebne odpowiedzi ale dzięki za próbę pomocy.