Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Asus R2H zapis i odczyt danych na dysku odbywa źle...

18 Oct 2007 22:37 1152 1
  • Level 14  
    Od kilku miesięcy jestem posiadaczem notebooka Asus R2H, mimo sporej kasy niezła zabawka, Box, kabelki via usb2com, spora mobilność i słaby akku... lecz niestety jak na 900MHz 768 Mb ramu, jak na mój gust praca systemu mimo aktualizacji, oczyszczenia systemu że śmieci, max wykorzystania procesora w procesach, wyłączenia niepotrzebnych usług, i wszystkiego co na stacjonarnym przynosi efekty nie jest zadowalająca:(

Czy jest może ktoś posiadający to cacko, i odpowie mi na pytanie czy ten typ tak ma, czy do asusa odsyłać na gwarancji,. Dodam jeszcze że nawet stawiałem system od podstaw, oraz z patrycji backupowej i nic.

Zapis i odczyt danych na dysku odbywa się jakby "przymulono", temperaturę hdd toolem pokazuje w ramach 45 do 60!
    Czyżby problemy z chłodzeniem?

--------------------------------------------------------------------
    Kolejną potrzebą jest problem z wyświetleniem większej rozdzielczości przez standardowe oprogramowanie na ekranie obsługującym 800x480, (na windowsowych problemu nie ma bo można przesuwać ekran, ale twedy obsługa rysikiem odpada), po wyświwtleniu większej rozdz. przez SettingPage pochłania to sporo zasobów systemowych - więc czy istnieje jakaś alternatywa tupu modowane przez kogoś stery, bo ze strony intela to porażka.
    Przy wrzuceniu xpka proff nie tablet edition burzy się ze sterami od grafiki.

Zadaję najpierw pytanie, ponieważ chcąc odesłać go na gwarancji nie dość że musiałbym jechać do miasta gdzie go zakupiłem, to i czas, czas, i czas!!

Czekam na opinię innych posiadaczy,.
  • Level 14  
    Chłodzenie się zacinało, wysłałem na gwarancji, a skapnąłem się jak mi kilka razy przymulił i reset i tak do ostygnięcia,.

Wrzucę zawartość raportu jak odbiorę,.

Pozostaje tylko czekać...