Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POMOCY - WALNELI MNIE PO IP NA ALLEGRO

19 Paź 2007 19:46 2414 14
  • Poziom 10  
    Witam- zawieszono mi allegro za sztuczna aukcje - mam full blokade-----i tu moje pytanie? - jak zmienic IP ? - czy sie da wogoe? - czy moze wystarczy kupic nowa karte sieciowa i klopot z glowy. - neta mam za posrednictwem f-y INTERPLUS . - to jest siec. - prosze o pomoc bo chce otworzyc konto w allegro ale niestety sie nie da. Z Gory Dziekuje
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Wyjaśnij sprawę na Allegro - oszustom tutaj nie pomagamy.
  • Poziom 10  
    Święta racja oby jak najmniej takich ludzi, później robią problemy nie tylko sobie ale i uczciwym sprzedającym i kupującym
  • Poziom 10  
    AJ AJ AJ- nie jestem oszustem kolego?$#!! moj kolega prosil mie o zalicyowanie na jego aukcji a ja oczywiscie jestem glupi i sie zgodzilem - a beknolem najbardziej
  • Poziom 34  
    Po co Ci to było?!
    Allegro blokuje takie osoby ze względu na oszustów. Mówiąc krótko. Nabijasz sobie kilka pozytywnych komentarzy, zaczynasz sprzedawać powiedzmy telefony (drogie telefony), bierzesz kasę i znikasz. A wtedy Allegro ma errora. Więc wolą zapobiegać niż leczyć.
  • Poziom 10  
    kolega jak dla mnie sprawa jest jasna podbijałeś oferty na swojej aukcji z drugiego konta ale byłeś na tyle głupi że z tego samego komputera pozdrowionka i powodzenia w przyszłości
  • Poziom 10  
    chozilo o to aby nie sprzedac apratu foto za 3zl - - a wszystko bylo by o.k gdyby kolega nie zaloowal ie z mojego kompa na swoje konto.
  • Poziom 10  
    to jedno i to samo znajomy miał też podobną sytuacje i to wygląda tak konto licytującego totalny dead a sprzedającego jeszcze można odratować ale też ciężka sprawa
  • Poziom 10  
    no coz ? zainwestuje w nowa karte sieciowa , stara sprzedam i reszte zalatwie z operatorem netu o ponowna konfiguracje routera oraz ndanie owego IP - koszt 14zl

Dodano po 3 [minuty]:

dokladnie tak - ja mam full bloade a kolega nadal przedaje aparat
  • Poziom 10  
    możesz wejść na allegro? i oglądać aukcje czy też to masz zblokowane? może załóż konto z kafejki!!! a na przyszłość nie licytuj na beeeeee aukcjach lol
  • Poziom 10  
    ja to powiem tak---na allegro wejde ale dalej jest kaplica - a w-emailu od allegro napisali ze moje IP zostalo zablokowane , nie wyrarzaja zgody na ponowne otwarcie konta itd.- bo cala sprawe opisalem i sie przyznalem do zlamania regulaminu.
  • Poziom 27  
    superbike napisał:
    no coz ? zainwestuje w nowa karte sieciowa , stara sprzedam i reszte zalatwie z operatorem netu o ponowna konfiguracje routera oraz ndanie owego IP - koszt 14zl

Powiem ci tylko tyle, że szkoda twoich pieniędzy, bo i tak ta sztuczka nie zadziała. Karta sieciowa nie ma nic wspólnego z blokadą. Operator owszem może ci nadać nowe IP, ale najpewniej z puli prywatnej, więc dla allegro nadal będziesz tą samą osobą. Na pocieszenie moge dodać, że jeżeli założyli ci blokadę na IP, to inni użytkownicy sieci też będą ją mieli i pewnie oni zainterweniują do allegro.
  • Poziom 10  
    NO niby tak ale dlaczego kolega z tej samej sieci ma pelny dostep do allegro? - no ale coz - cos wykombinuje a konto otworze na dziadka - tylko pozostaje kwestia komputera? co z moim IP , - czy po zmianie karty zmieni sie IP.? - Po czym allegro tak naprawde mnie identyfikuje? -po moim IP czy zewnetrznym od operatora.
  • Poziom 18  
    Po zmianie karty nie zmieni ci sie ip. Rozwiazanie dla ciebie to polacz sie przez proxy