Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Astra I, czujniki otwarcia drzwi

19 Paź 2007 20:40 1755 5
  • Poziom 20  
    Witam, mam problem w astrze I 98r a mianowicie chcialem zalozyc alarm i wykozystac czujniki drzwiowe ale narazie nie wlacza mi sie oswietlanie kabiny drzwi z prawej strony, zarowno przednie jak i tylne a lewa strona jest oki. Ktos sie orientuje gdzie na zlaczkach sie te przewody zbiegaja i jakimi kolorkami? napewno nie jest to wina przelacznikow bo wogole sie na nich napiece nie pojawia. Bede wdzieczny za pomoc
  • Poziom 28  
    Było, było, było... Poszukaj. A jak nie znajdziesz to podpowiem, że to gnijące szare przewody pod dywanikiem.
  • Poziom 19  
    kolega ma rację sprawdż przewody a po drugie na wyłącznikach nie występuje napięcie bo krańcówki łączą się do masy
  • Poziom 20  
    Spokojnie koledzy, jak sa czujniki wcisniete albo odkrecone to napiecie wystepuje, jeszcze nie tak zle z moja elektryka.Moze bylo ale jakos nie moge znalezc takiej szczegolowej informacji. Chodzi o to ze szare ktore udalo mi sie znalezc to ten ktory juz biegnie bezposrednio do zarowki i ten od drzwi kierowcy. Wiem ze to te bo zakladalem opoznienie gaszenia lampki i mialem z tym drobne problemy. A chodzi mi o to gdze sa polaczone te krancowki biegnace z lewej strony. Podejrzewam ze jakies zlacze siadlo ale na schemacie sa tylko wezly porobione wiec nie mam pojecia jak i gdzie oni w fabryce to laczyli. Napewno nie przy samych krancowkach. Nie chce rozbierac calej tapicerki w celu ich zlokalizowania ale jak nic sie nie dowiem to bede musial tak zrobic
  • Poziom 28  
    Było, było, było... Zacznij w końcu szukać w starych postach. A jak nie znajdziesz :D to podpowiem, że pod dywanikiem kierowcy.
  • Poziom 20  
    No i szukałem, szukałem i nie znalazłem w postach, ale za to znalazłem w samochodzie kiedy wyciągnąłem wszystkie dywaniki, półkę i prześledziłem dokładnie cala trasę kabla. Dla tych co tak jak ja szukali i nie znalezli zamieszczam tu wystarczającą podpowiedz.