Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z zasilaniem SUBa G500 Creative

20 Paź 2007 13:38 1733 8
  • Poziom 10  
    Problem dotyczy subwoofera z zestawu Creativa 5.1 G500..

Włączam zasilanie subofera i nie działa nie świeci sie zielona dioda wskazująca to czy subwoofer załączył sie z siecią... Najlepsze jest to że jak uderze w subwoofer ręką to dioda zaświeca sie i od razu gaśnie.... Raz uderzyłem troszke mocniej z dwóch stron --> zaświeciła sie i nie gasła, wyłączyłem z sieci podłączyłem jeszcze raz i to samo jak uderze w niego to zaświeca sie i gaśnie od razu
  • Poziom 18  
    Jeżeli masz na gwarancji to nie czekaj...
  • Poziom 10  
    Właśnie już nie ma gwarancjiii:(
  • Poziom 29  
    To pozostaje Ci walczyc samemu,a jesli nie dasz rady-nie czujesz sie na silach to serwis/elektronik co ma pojecie o tym. Moga byc zimne luty,jakies inne elementy uszkodzone jak tranzystory,diody,rezystory,kondensatory ;-) zobacz te luty najpierw. Daj jakies foty,poszukaj schematow itd.
  • Poziom 10  
    A zna ktoś może jakiegoś elektonika na terenie Limanowej, Nowego Sącza?
  • Poziom 29  
    No ja raczej nie. Popytaj czy jest jekis elektroniczny zaklad co sprzet naprawia...jesli Ty nie masz pojecia no to tyle Ci teraz pozostaje... :-)
  • Poziom 38  
    Przedewszystkim zimne luty na module zasilania - standardowa przypadłość tych modeli. Creative w okresie gwarancyjnym po prostu wymieniał całe zestawy na nowe.
  • Poziom 29  
    Takie objawy najczesciej wlasnie wystepuja przy zimnmych lutach.
  • Poziom 12  
    Miałem dokładnie taką samą przypadłość, to były zimne luty przy zasilaczu. Dałem do elektronika i naprawił to w 30min, koszt 30zł.